Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jolka1735

    Jolka

    všichni tu mluví o tom jak je Bára nesymptatická a tak dál. A co jako chcete aby na sobě měla tuny make-upu a všeljakých ,,Prostředků"?? Podle mě by se už do Ordinace nehodila.Jak je teď vypadá nejlíp:)myslím že jí to sluší:)
    • hudy

      Re: Jolka

      Nevšimla jsem se, že by tu tak mluvili všichni...myslím, že většina lidí má Báru ráda, aspoň s tím se tak setkávám já...i v reálu...vždycky a všude se bohužel najde pár závistivců, co se pokouší někoho pošpinit...ale stačí se podívat na rostoucí počet fanoušků a myslím, že je to jasné... *3*
  • pavlabarnova

    Doufám.

    Ahoj všichni doufám že paní Bára Munzarová vyhraje anketu TýTý moc jí to přeji...... *3* A rozhodně jsem si jistá že na to má... *3*
    • Re: Doufám.

      už aby vyhlásili nominace ...
      • hudy

        Re: Re: Doufám.

        Na ty nominace jsem taky docela zvědavá...
  • pavlabarnova

    Ahojík

    Ahoj Bára Munzarová je moc sympatická herečka jsem ráda že hraje v ordinaci.
    Mám jí ze všech hereček nejraději.
  • pavlabarnova

    bára je nej

    Jsou lidi kteří Báru Munzarovou nenávidí ale jsou lidé keří ji mají rádi a já mezi ně patřím těšíte se až bue na nova.cz s ní chat?
    Já moc jo.A couhlasím s tím že Bára je nejlepší herečka............. *14*
  • nesympatická

    Barbora není nesympatická pouze mnohým divákům, ale také jejím sousedům a ti ji znají velice dobře.
    • Re: nesympatická

      Člověče,jaké Ty máš informace!To se jeden vážně diví.Snad jsi nechodil/la/po sousedech a nezapisoval/la /si "drbíky" do notýsku?! *8*
  • Ať si závistivci, kteří se zde také vyskytují, trhnou nohou!

    MILUJEME Báru Munzarovou, je nejlepší!!! *14*
    • janush

      Re: Ať si závistivci, kteří se zde také vyskytují, trhnou nohou!

      souhlasíím...tkýý upe milujů jí...ona ye upe pstěě...neylepčíííííííí
    • Re:ať si zaslepení fanoušci trhnou nohou!

      Lucie, ty si onikáš ? Který pak jsi ročník ? *15*
      • Re: Re:ať si zaslepení fanoušci trhnou nohou!

        A TY ???
  • škoda,že z matky nezdědila nic

    Škoda,že Barbora nezdědila alespoň špetku šarmu po své matce.
    • Re: škoda

      *15* žádná škoda, že nezdědila jen špetku. Je fajn, že zdědila víc... a nejen šarm *1*
  • Nesympatická

    Mně je Barbora taky děsně nesympatická.
    • cobbra

      Re: Nesympatická

      Tak tě snad nikdo nenutí se na ní dívat. Určitě máš u televize vynález, kterému se říká dálkový ovladač - možná se budeš divit, ale dá se jím přepínat z jednoho programu na jiný aniž by bylo nutné zvedat zadek od televize. Domnívám se, že i v nejzapadlejších vískách mají signál naše 4 základní celoplošné televizní stanice (nemluvě o nabídce regionálních TV a prakticky neomezených možnostech, které přináší satelitní příjem, kabelové televize, nebo příjem pomocí set-top boxů, takže když ti nevyhovuje program s Bárou (dle mého názoru skvělou a sympatickou Bárou), máš možnost přepnout a nechat se bavit někým jiným, nebo ne?
  • Barbora na to nemá.

    Barbora stejně žádnou cenu nedostane, nemá na to. A vy, zaslepení fanoušci, jí můžete posílat hlasů, kolik chcete. Soudných lidí, kteří vidí, že Munzarová nestojí za nic, je mnohem víc. A hlavně, mají vkus. *15* *15* *15* *15*
    • cobbra

      Re: Barbora na to nemá.

      Drahoušku soudnému člověku především o žádnou cenu nejde, víš? A zaslepenost vidím spíše v tvé nenávisti k někomu, koho ani osobně neznáš. Když se ti nelíbí, nechápu, proč stále lezeš na tyto stránky otravovat vzduch. Působíš tím (alespoň na mne) jako značně natvrdlý jedinec, který má patologickou potřebu vykřikovat z davu, že s ním nejde jenom proto, aby se zviditelnil. Dosti ubohé, nemyslíš? *7*
  • vypadá nehezky

    U Munzarové je úplně jedno, jestli má nebo nemá paruku. Tak i tak vypadá velmi nehezky.
    • Re: vypadá nehezky

      Já myslím,že kdyby někdo z vás co neustále Báru Munzarovou kritizujete šel například na její představení Thelma a Loiusa,tak by zaručeně svůj negativní postoj alespoň trochu změnil.Je naprosto úžasná...Nejenom v té roli,ale i v civilu působí moc sympaticky a mile. *4*
    • Re: vypadá nehezky

      To je fakt,hezkou ženu z ní nikdo nevykouzlí.Tady nepomůže ani paruka ani líčení.
      • cobbra

        Re: Re: vypadá nehezky

        A co by potom pomohlo tobě Kátko? Kremační záření? *15*
        • Re: Re: Re: vypadá nehezky

          Cobbro, tvé příspěvky už hraničí s těžkou nechutností a vulgárností. Měla by ses nad sebou zamyslet. A je velice podivné,že tyto tvé břitké výblitky administrátor nemaže, opravdu velmi zajímavé. *13* *13* *13*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

            Jestli ono to nebude tím, že je administrátor za nechutné a vulgární nepovažuje... Asi má každý jinou toleranční hranici a jiný vkus. Pokud se Ti moje příspěvky nelíbí, nebo ti přpadají nechutné, nikdo Tě nenutí je čísti ani jísti. *4*
          • zuzak

            Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

            Já bych Kátko spíše řekla,že nechutné jsou ty neustálé výpady určitých jedinců,kteří mají stále potřebu Báru Munzarovou kritizovat.
            To,že se každému Bára nelíbí je samozřejmé...
            Ona je to totiž otázka vkusu!
            Za Tebou se také určitě každý z ohromení neotáčí!!!
            Zamyslet by se měl především každý nad sebou. *7*
            • zuzak

              Re: Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

              Zapomněla jsem také oslovit v příspěvku Klárku,a tudíž to hned napravuji.
              *7*
    • vercaaliza

      Re: vypadá nehezky

      Hele nikdy jsem tě neviděla ale podívej se nejdřív na sebe Bára je krásná v jakejch kolik vlasech je nejlepší... *1*
      • Re: Re: vypadá nehezky

        Jo, to máš pravdu, mě je hrozdně moc sympatická a má úžasnou postavu v Ordinaci v růžové zahradě. Čau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit