Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erunka

    bára je nej

    v ankete týtý byla na 4 míště *4*
  • cena ani omylem

    Tak už vám konečně došlo, že Munzarová žádnou cenu neměla šanci dostat ? Je velmi nepříjemná žena a špatná herečka, takže ani vámi vyhozené peníze za sms nemohly výsledky příliš ovlivnit. To bylo dávno každému soudnému člověku jasné. Vás, zaslepených Bářiných fanoušků je jen hrstka, lépe řečeno pár stejných lidí, kteří si jen mění jména. Tak do toho, hudy, jsem zvědav, za jak dlouho to opět vymažeš, ty totiž pravdu nemůžeš vystát. *1* *1* *15* *15* *15* *15*
    • adma

      Re: cena ani omylem

      Hej este jedna nadavka na Báru tak tě odsut vyhodíme. *10*
    • Re: cena ani omylem

      No možná ještě dodatek, Petře.
      Ty máš pravdu asi tak moc, jako jí má bulvár. *15*
    • bohunkam

      Re: cena ani omylem

      Ach jo...Co ti jako Bára Munzarová provedla?
      Přesně jak psala cobbra... Dostat se mezi 5 divácky nejoblíbenějších hereček asi znamená, že Bára má mnohem více obdivovatelů než jen "tu hrstku", o které tady píšeš...A to ty zřejmě nemůžeš unést, proto se zde zase musíš vyjádřit negativně...
      Zrovna přemýšlím, jaký nick si dám příště (hlavně tedy jako přihlášený uživatel)...nejsi ty tak trošku schizofrení*15*
      Prosím, řeš si své komplexy někde jinde, my tady na to opravdu nejsme zvědaví *9*
      • bohunkam

        Re: Re: cena ani omylem

        tento příspěvek patří Petrovi...
    • Re: cena ani omylem

      Takže navážu. Vzhledem k Bartošový. Pokud anketu TýTý propaguje a zaštiťuje ta přehlídka časopisů, co je daná, těžko se dá mluvit o nějaké objektivitě. Hlasují převážně bulvárožrouti a ti mají k soudnosti dost daleko. Zajímá je jen senzace, vulgárnost, strkání frňáků do cizích věcí a ne kvalita. To se pak ti normální těžko prosazují. Taky ti normální nejsou fanatici, co utratí celou výplatu za to aby někoho protlačili co nejvýš.
      Život není o anketách.
    • cobbra

      Re: cena ani omylem

      Á pozor, z Peťky se stal odborný divadelní kritik! A jakou k tomu máš kvalifikaci? Obávám se, že k tomu maturitní vysvědčení nestačí, drahoušku - i když silně pochybuji, že máš i to - středoškolsky vzdělanému člověku by totiž muselo být jasné, že "hrstka zaslepených fanoušků" by asi dost těžko dokázala dostat Báru do Top 5 nejoblíbenějších hereček republiky... *5*
      Kdy už ti konečně dojde, že tu o tebe nikdo nestojí (a podle všeho nejenom tady)? *15*
      • Re: Re: cena ani omylem

        Ale, ale cobbřičko, a odkud bereš tu jistotu, že o ty tvé výblitky někdo stojí ? Stále si tu tu protiřečíte. Na jedné straně zde někteří píší, že za neúspěch Munzarové může bulvár, ale za vítězství bartošové může také bulvár. Tak jakou to má logiku, když obě byly bulvárem jednoznačně poškozovány ? *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: cena ani omylem

          "Tu tu"? Jasně Péťo, vezmi si autíčko a jdi si zase hrát na pískoviště, kamarádi ze školky tě už určitě postrádají... A možná když to s nimi zkonzultuješ, dojdete k závěru, že jména a příjmení se píší s velkými počátečními písmeny... *15*
          Nevzpomínám si, že bych zde psala cokoliv o poškozování bulvárem (ve spojitosti s TÝTÝ), takže si "tu tu" jen velmi těžko mohu protiřečit... *15* *5*
  • erunka

    martin&bára

    mě je uplně jedno jes tli chodí bára s martinem trnavsským možná je to pravda nebo lež.
    VSKAZ PRO VŠECHNY NOVINÁŘE:LASKAVĚ NECHTĚ BÁRU A JINE CELEBRITY NA POKOLI JE TO JEJICH ŽIVOT A VY SE DO NĚJ NESERTE
    omluva za sprosté slova všem krom NOVINÁŘŮ *16* *16* *16* *16*
  • erunka

    týtý

    příští rok musí bejt alsponˇna 1,2 nebo 3 místě je super ale tim že jsou bulváry tak ji nikdo neposilal hlasy ale musi to přišti rok vyhrát takže musíme posílat hlasy
    • Re: týtý

      A jak chceš tedy vysvětlit prvenství Ivety Bartošové ? Tu bulvár nešetřil ani náhodou. *15*
      • Re: Re: týtý

        Jak si vysvětluju prvenství Bartošové se raděj ani neptej. Možná zrovna ty jsi tu psal něco o podplácení - hledat to fakt nebudu - a to je přesně ten případ, kde to pasuje. Copak ona je nějaká zpěvačka? Ta do nominovaných ani nepatří.
        • Re: Re: Re: týtý

          Totéž se dá říct o Munzarové, copak ona je nějaká herečka ?
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: týtý

            Nevím co sis dal, Péťo, ale už to raději neber, případně nepij či nekuř... A vůbec - pokud nestíháš ve společenské konverzaci, tak raději mlč, bude to vypadat lépe, než když se zde projevuješ jako mimoň... *15*
  • vercaaliza

    Chci konec bulvárů

    Tak co lidi četli jste v posledních dnech bulvár???To bylo počteníčko pravdy jeden řádek hlavně pomlouvat a pomlouvat áru před Tý Tý je to jejich vina že to Baruška nevyhrála to že se rozvádí je podle mně její soukromá věc...A nemusí to nikoho zajímat nevim proč to udělali ale Bára byla před Tý Tý hnusně tzv.poškozena bulvárem každej ví že Bára je nejlepší a šanci na výru mněla obrovskou takže to že nevyhrála byla pěkně velká podpora bulváru!!!!!!! *16* *16* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* Ale Baruško z tebe příští rok bude šampionka jako letos všichni víme že si vyhrála akorát že ty svi....z bulváru tě poškodily tak se drž milujeme tě *14*
    • barunecka

      barunká je nejjíííí na světě je uplně užaaaaaaaaaaaaaaaa a z ordinace neodejde vid to psali na webu ordinace jo a posílejte jí sms do týtý musí byt aspon na 1 2 nebo 3 místě psl *3* *14*
    • adrianav

      Re: Chci konec bulvárů

      Svatá pravda.... příště prostě musí být 1.!!!!!!
  • adrianav

    101.

    Bára je 101. nejvyhledávanější osobnost na tomto serveru!!! pojďte jí posunout do první stovky!!!!!
  • adrianav

    TýTý

    Tak já Báře taky poslala pár hlasů do ankety TýTý a doufám že vyhraje i když je to málo pravděpodobné, ale proč vlastně ne? Vždyť je to úžasná herečka!!!! *3*
  • bulvární slátaniny

    Těm bulvárním slátaninám,smontovaným z několika časopisů do jednoho článku rozumně uvažující člověk neuvěří!
    Myslím,že hlasování v anketě TÝTÝ to zase tak moc neovlivní.
    Tedy alespoň mne nakoplo a na číslo Báry jsem poslal další hlasy!
    Nejraději bych těm bulvárním čmáralům a všem pomlouvačům nakopal prdel!/Omlouvám se za hrubá slova,ale je to tak!/ *3*
    • bara je nejlepši

      Bára je nejlepší cobra má pravdu *3* *3* *1*
  • Hlasování do TýTý

    směle a drze se tu okopíruju, protože příspěvek je stále aktuální.

    Hlasujte pro Báru - sms ve tvaru
    TT 5 MUNZAROVA na tel.č. 900 15 08
    cena jedné smsky je 8,-, z jednoho tel. čísla se může poslat až 30 smsek. *5*
  • elisenka

    Bulvár

    Ahoj....Dnes se mi dostal do ruky deník AHA !
    A dost mě šokovalo co jsem se tam dočetla....Opět o Báře píší něco tak hnusného že tomu ani nemůžu uvěřit !
    Stálo tam-POTVRZENO ! ROZVOD kvůli Trnavskému !
    Tohle není možný !!?
    Já tomu teda nevěřím...A i kdyby to bla pravda..Ten její chlap určitě nebyl svatej...
    Takže BÁRO...MOC TI FANDÍM...BULVÁRU NEVĚŘÍM A DRŽÍM TI VE VŠEM PALEČKY... *14*
    • Re: Bulvár

      ssssssssssooooooooooooouuuuuuuuuuuh hhhhhhhhhhllaaaaaaaaaaaaassssssssss iiiiiiiiimmmmmmmmmm bulvary jsou debilni když tohle napíšou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • adrianav

        Re: Re: Bulvár

        Svatá pravda a navíc i kdyby Bára nic s Trnavským neměla moc jim to spolu sluší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit