Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • návrat?

    Neví náhodou někdo,jestli se Bára Munzarová dala opět dohromady s Jiřím Dvořákem? Už dlouho se nikde nic nového o nich nepsalo.Pořád se mi nechce věřit,že by se opravdu rozešli.Vždyť ještě před necelým rokem Bára o svém muži krásně mluvila. *7*
    • fotky

      Barboro, umíte se dát vyfotit jinak než jen s brýlemi na hlavě nebo s čelenkou ? Stále se opakujete.
    • Re: návrat?

      to víš, zprávy o šťastných návratech jsou pro bulvár nezajímavé, takže to se člověk těžko dozví.
      • Re: Re: návrat?

        To je sice pravda,ale třeba to někdo ví i bez bulváru.Tomu se stejně nedá všechno věřit.Moc bych paní Munzarové přála,aby měla v soukromí klid a měla vedle sebe milujícího člověka.I když zrovna možná s Jiřím Dvořákem tak úplně šťastná nebyla...Připadá mi zvláštní,že ve většině rozhovorů se více než o manželovi zmiňovala o tatínkovi,který je hlídacím dědečkem. *7*
        • Re: Re: Re: návrat?

          ono je dost pravděpodobné, že se bude zmiňovat o dědečkovi, když se jí ptají, jak to při své /a manželově/ pracovní vytíženosti zvládá s výchovou Aničky a s péčí o ni. *4*
          • Re: Re: Re: Re: návrat?

            No možná to částečně tak bude.Ale hlavně pokud vím,tak ty rozhovory samotní herci,zpěváci atd. sami před vytisknutím kontrolují a vědí co o nich vyjde v tisku /tedy netýká se to samozřejmě bulváru!/.No a myslím,že také sami rozhodují o tom zda na otázku odpovědí či ne.Snažím se vyhledávat rozhovory s Bárou a v zářijovém čísle Květů mne překvapilo,že se o manželovi nezmínila ani slůvkem /to se o žádné údajné krizi ještě nepsalo/,ani o společné dovolené,kterou na prázdniny dle Bářiných slov plánovali.Zato se nadšeně zmiňovala o nové divadelní hře s Frídou,o tom jak se nastěhuje na nějaký den i s Aničkou do Brna,aby mohla zkoušet a o výletě v karavanu s Aničkou a dědečkem.No ráda bych věřila tomu,že je vše v pohodě. *3*
  • doleno.30

    Pro mě znamená ta nejlepší žena ,mě se líbí tetka jak hraje ordinaci v růžové zahradě.dřívě moc ne,ale jinak jí stejně mám rád *14* *3* *14* *4*
  • martasik37

    Krásná

    Náhodou Bára je v poho...nwm co všichni proti ní máte..!!! *8* *5* *8* A je strašně moc krásňoučkáááá! *14* *3* *14* A newim co proti ní všichni máte...takže byste jí pohli nechat..a jít pomlouvat někoho jiného...!!! *1* Je ta nejlepší herečkááá...!!! *14* *3* *14*
  • Prosím

    Prosím ty, kteří rádi urážejí, ať se raději zamyslí nad sebou.
  • Jako Thelma a Louise

    V Brně je už po premiéře nového představení divadelního spolku Frída - "Jako Thelma a Louise". A do Prahy s ním dorazí 24.února do Branického divadla. Takže kdo jste ještě neviděli hrát Báru živě, nebo kdo jí chcete vidět hrát v něčem novém, zkuste tam zajít, prý to stojí za to *3*
    Hraje tam spolu s Martinem Trnavským /Haken z Ordinace/.
  • zuzak

    nuda nebo závislost ???

    Tak nevim,jestli se Petr/Petra/nudí a nemá nic jiného na práci než sedět na stránkách Báry a smolit své výplody,nebo už to má jako závislost čekat na reakce druhých.
    Najdi si už člověče jinou zábavu,večery se dají trávit mnohem příjemněji!!! *3*
  • žádná odezva

    No kdepak jste dnes pro změnu vy,Cobbro,Hudy,Alko,Zuzaku,Jansovko ...?
    Že by to už v deset hodin všechno spalo? *9*
    • Re: žádná odezva

      Dlouho jsem váhala jestli má cenu na výzvu k odezvě odpovídat.
      Nemá. Protože každá odezva vybízí takové jako ty k dalším reakcím. Přesto...
      Jen shrnu, co si myslím. Je pro mě nemyslitelné chodit na fora mých neoblíbenců - a to si piš, že jsou - a psát tam, že se mi nelíbí jak hrají, zpívají, že se mi nelíbí jak vypadají.... protože si myslím, že je lepší psát jen to dobré. Proč šířit zlo, že?
      A teď si laskavě všimni, jakou jsem použila formulaci .... nelíbí se mi jak hrají, vypadají.... to je formulace kterou nazvu názorem. A u něčeho takového by nebylo třeba takový příspěvek mazat. /i když nechápu proč by měl člověk něco takhle negativního šířit.../. Jenže to co tady uplatňuješ ty nejsou názory, ale urážky, nadávky, špinění ... a něco takového tu nemá co dělat.
      Pokud se zaregistruješ, klidně si s tebou dám slovní přestřelku přes soukromé zprávy /jenže to pro tebe zřejmě nemá přitažlivost, protože bysis náležitě nezaexhiboval/, ale veřejně se tu budu snažit vyjadřovat slušně. Takže když to jen trochu půjde, tak tebe a tobě podobné budu ignorovat.
      Kdybys měl chuť opravovat moje pravopisné chyby, tak si to užij. Jistě se něco najde, jen tě chci upozornit, že vím, že se ve slovech Ty a Vy píše velké písmeno. To je věc, kterou dodržuji.... ale ne u lidí o které bych si neotřela ani špinavou botu.
      Alka
      • Re: Re: žádná odezva

        Pardon,já jsem žádné z vás nevykal.Myslel jsem všechny dohromady,tudíž ne Vy,ale vy všechny. *5*
  • cobbra

    Nevěra? Alkohol? A co si bulvár vymyslí příště?

    Ale ale, kampak nám zalezli všichni ti chytráčci jako například Iris, Kamila a Petr, kteří zde psali pro mne těžko opakovatelné výrazy o paní Munzarové a její údajné nevěře?
    Ne, že by na Jirkově alkoholismu bylo zbla pravdy, ale tady máte jasný důkaz toho, jakým způsobem bulvár pracuje - Dáte nám rozhovor? Nedáte?! No tak my si něco vymyslíme a až se všem rozsvítí a pochopí, že to nebyla pravda, tak si vymyslíme něco nového a o staré pomluvě napíšeme v lepším případě něco jako "mnozí Báru křivě obviňovali z nevěry" (zvlášť úžasné, pokud to napíše plátek, který s tím přišel), nebo v horším případě že se informace nepotvrdila...
    PS: myslím, že mnozí co sem chodíte házet špínu byste se nad sebou měli zamyslet - nedlužíte náhodou někomu něco? Třeba omluvu?
  • jansovka

    je to k smích!

    Kdybyste trochu mysleli, tak by vám došlo že to nebude pravda. Jirka hraje teď v hodně představeních a je zakázáno hrát na jevišti pod vlivem alkoholu tak pochybuju že kdyby Jirka něco pil, tak že by ho nechali hrát.
  • Blesk

    Dnes jsem četla v Blesku o další verzi rozchodu Báry s manželem.Četla jsem to snad třikrát a nemohla tomu uvěřit.Buď už ten bulvár neví co psát za pomluvy,anebo je to pěkně nepříjemná skutečnost. Pokud je to s tím alkoholem pravda,tak je mi Báry líto.Určitě má svého muže stále ráda,ale přemíra alkoholu by vadila zaručeně každému. Především tomu,kdo alkohol skoro nepije.
    Pokud je to pravda,že by pan Dvořák neunesl najednou popularitu a zaměstnanost své ženy? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit