Přejít na výpis diskuzí

Barbora Poláková

OSOBNOST 5.3.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou ta písnička je hustá a kdyby nebyla stejně by sis něco našla na Báře špatnýho, jako vždy největší esa v oboru POMLUVY každý má názor svůj, ale ty asi nejsi normální a teď znáte můj názor
    • Nejsem příznivcem ženských dýchánků a vzdychání po chlapovi. Když má někdo jiný názor neznamená, že není normální. Každý je jiný. Tolerance je nutná, ale tady svůj názor na danou osobu může napsat každý, nic není jenom bílé...
  • Je skutečně trapné, když jsem četla, jak natáčeli klip Kráva, tak prý zapomněli koupit rybízový džus a všichni se totálně opili. A prý bylo dopoledne!! To je vidět ta inteligence... *1*
    • Hlavně nezapomeňte napsat to slovo "PRÝ". Kde čtete ty kraviny ? *16*
      • http://www.protisedi.cz/article/krava-barbora-polakova-pri-nataceni-klipu-jsme-se-paradne-cinkly
  • Holka s jednoduchým myšlením, která nemá co říct...a když něco řekne, je to úplně mimo.
    • To bys ty její inteligentní narážky, mimiku těla a další věci musel pochopit. Ten kdo to nechápe - si myslí, že to je bloncka. Ten kdo to však pochytá a stihne - tak se královsky baví už jen tím, jak stojí, nakročí, upravuje si vlasy případně reaguje gesty ... : )

      Takže než něco napíšeš na net - zjisti si o tom víc, když tomu vůbec nerozumíš...
      • souhlas, ten NIKDO je opravdu nikdo
      • Je to můj názor, tak mi ho neber. Ten, kdo stále jen dělá legraci, tak je to podobně, jako když má rýmu a nenosí kapesník. Mně je prostě nesympatická.
  • Báro, já tě prostě miluju. Díky že jsi. *14*
  • xxxxx , Sami , Udavačka super *3* Půjdu se podívat do divadla
  • Pokud by jste chtěli tuto herečku vidět, sledujte program divadla A studio Rubín(www.astudiorubin.cz ).
  • http://www.czechstreets.com/tour/page-2.html
  • dobrý den Báro, Vaše písnička "Kráva" je nepřekonatelná a stala se neoficiální hymnou našich dívčích dýchánků. Líbí sem, že se nebojíte být upřímná, vtipná i za cenu, že se shodíte, dneska se každý bojí shodit se, udělat si ze sebe srandu a brát se s nadhledem, takže Vám držíme palce, jste skvělá!!!!
  • Dobrý den Báro, moc Vám fandím, viděla jsem Vás hrát ve Vinohradském. Omluvte mou hloupou otázku, ale zamilovala jsem se do Vaší mikiny. Zelenou jste měla u Jana Krause a modrou u Šípa. Dá se sehnat??Děkuji za odpověď. Věra
  • Michael52
    Skvělí videoklip(KRÁVA).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit