Přejít na výpis diskuzí

Barbora Poláková

OSOBNOST 5.3.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to NULA, tak jako většina našich rádoby umělců. Normální ostuda.
  • je hezka *1* *1* *1* *1*
  • Nesdílím její názory. A jako umělkyně nestojí za nic.Je to spíš ostuds co předvádí. Provinční.
  • super zpevačka mě se líbí její písnička nafrněná
  • Hrůza nejhorší naše zpěvačka.
  • Pekná kočička, ale prečo chodí s takým cigáňom?
  • Sympaticka , uzasna herecka a zpevačka, na kterou se hezky diva a tva hudebni tvorba ma dusi... Perfekt ,
    drzim palce Honza *14*
  • Barborko, děkuju Vám za píseň Nafrněná. Dodnes jsem věděla, že jste chytrá a zajímavá žena, ale Vaše tvorba mě nijak nenadchla, ale Nafrněná .. je tak. Jde vidět, že o světě hluboce přemýšlíte. Super, snad přispěje nám všem k nějakému zdravému mrknutí do své duše. Děkuji. Super. *4*
  • nafrněná nejlepší písnička.Ve škole jsme měli napsat nej písničku tak jsem ji tam napsala.
  • Bože ja som sa asi do nej zaľúbil :-) normálne by som sa s ňou chcel stretnúť, je super :-)
  • Nafrněná je super vtipná písnička s pravdivým poselstvím. Klip bomba a paní Poláková je sympaťačka od pohledu. Víc takových na hudební scéně. Grazie. CIAO
  • Ta její písnička Nafrněná je příšerná! Když jsem to poprvé slyšela tak mi málem vykrvácely uši
  • nahodou ten song kravicka je libovi *3* *3* *3*
  • Drahá Báro,
    známí mi nahráli seriál Neviditelní do PC, protože moc na televizi nekoukám. Ta Vaše naivka byla naprosto senzační a roztomilá, to by nikdo jiný neuměl zahrát. Hlavně se mi líbilo nakonec, že jste vlastně právnička!! Díky, musím sehnat další věci, ve kterých hrajete.
    Zdraví V.E. z Liberce
  • Já si nemůžu pomoct, ale něco v jejím obličej na mě nepůsobí sympaticky. Jako herečka není špatná, ale nemůžu se té (neopodstatněné) antipatie zbavit.
  • Všechno nej k narozeninám
  • Udavačka super - http://www.czechstreets.com/tour/page-2.html
  • Když jsem viděl ten Váš předvolební klip za Karla, tak jste u mě dost ztratila. Proč? Poznáte časem sama. Ta písnička Já jsem kráva, je fakt dost dobrá. Ani nevíte proč, že?
  • Všechno nejlepší k svátku *4*
  • Nejsem příznivcem ženských dýchánků a vzdychání po chlapovi. Když má někdo jiný názor neznamená, že není normální. Každý je jiný. Tolerance je nutná, ale tady svůj názor na danou osobu může napsat každý, nic není jenom bílé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit