Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bára je nadaná jezdkyně a velmi přívětivá a milá. Žádný kůň není perfektní. Kdo si myslí, že Barča je rozmazlená , je jen závistivý. Je mi líto, že jí lidé soudí *13* .
  • Bára je opravdu užasná! Umí skvěle jezdit,a nedělají to jenom peníze.Nejde jen o ně.Zamyslete se Vy,co tu kritizujete Báru jen pro to,že jí závidíte !

    www.barca-tomanova.blog.cz
    www.equestrian-life.blog.cz *4*
  • Čauky lidičky, melete o penězích , ono kdyby Barča neuměla jezdit, jako že jezdí perfektně, tak by zkazila i dobrého koně.On se dá pořídit koník i za slušnou cenu. Koupit mladého, čtyřletého s dobrým původem a udělat si ho.Vím o čem mluvím.koupil jsem dceři mlaďase, občas na ni dohlédne trenér a dnes s ním už jezdí ,,S''. Občas se ji podaří porazit naše špičkové jezdce.Má 70% čistých parkurů.Všichni by jste chtěli pod zadek to nej. a vyhrávat
  • Já vás prostě nechápu. Báru znám osobně a je to úžasný člověk. Vemte si kdo by pro vás udělal to co Bára udělala jednou pro mě? Přišla jsem do DJ 5 min. před zavíračkou a Bára místo toho aby mě vyhodila tak tam se mnou zůstala a pomohla mi vybrat nový rajtky a uzdečku! *14* *15* Vy si myslíte že Bára umí jezdit jenom milionový koně, ale to vůbec není pravda. Bári koně rozhodně nepatří k těm super poslušným koním kteří nemají svojí hlavu a jdou ochotně ať si na ně sedne kdokoliv! Vím to protože jsem se jednou Barči zeptala jestli bych si mohla na Kohena sednout sednout a Bárča mi řekla že kohen je vellice nervozní kůň a že to jednou zkusila s Eliškou a nedopadlo to dobře...
    Takže se na tím zamyslete než budete psát nějaký píčovi** který vůbec nejsou pravda!!!! *16* *16* *12* *12* Bára má nza sebou spoustu práce!
    • mojik
      ano ale bez finančně velmi dobře zajištěné rodiny by tohle jentak rychle neměla
  • ajulinka123

    1

    vy co tu píšete že to dělají prachy a koně tak to není zdaleka pravda jezdím už nějakou dobu a parkur není lehký sport není to jen o tom že se vozíte a kůn dělá všechno za vás a vy co to tu píšete se asi v ježdění moc nevyznáte
  • Můj názor

    Ahoj, pročetla jsem to, co tu o Báře píšete.. Souhlasím, že pokud má člověk výborné vybavení a všechno potřebné, určitě mu to půjde líp, než někomu, kdo ho nemá. pokud má kvalitnější sedlo, lépe vytvoří stehení sed. Ale není to jen o vybavení nebo koních, pokud pojede jezdec, který se neudrží ve stehením sedu přes překážku, bude mu výborné skokové sedlo k ničemu, protože on to zkazí. Sebelepší kůň nemůže vyrovnat jezdcovu dlouhodobou neschopnost. Jde o to se s koněm sžít, potřebujete na to čas...
  • My story:)

    Omlouvám se za dejavu *1*
  • bara

    Ahoj,chtěla bych tady napsat svůj názor na věc. příčiny bářiných úspěchů spočívají v nejlepších koních a penězích. Bára není ani zdaleka tak dobrá jako vypadá. Na jejím místě by každá holka byla taková, kdyby měla koňa, kterej pod ňou přejde Tčkovej parkur. Profi jezdec zvládne všecky typy koní, myslím, že kdyby si sedla na koňa mojí kámošky, že jí ani nenakluše! Má super jezditelný koně, neví, co je to tlačivos a dřina, její úspěchy totiž vydřené rozhodně nejsou. Je to mlj názor, stejně jako každý jiný, a myslám, že nejsem jediná...
    • Re: bara

      Ahoj, souhlasim. Myslim, ze v konich se vyznam, jezdim 10 let a tohle je ukazovkej priklad toho, ze ten kun to jde v podstate sam, protze to umi a taky ma cenu nekolika set tisic. Ale na "normanich" konich nejspis takovi lide nikdy nejezdili. Ti se totiz napred musi vycvicit a je to i o lidech, ne o dokonalym koni, ktery uz vse umi a jezdec jen vyhrava, tu cenu by mel dostat kun...
    • Re: bara

      souhlas...sice bych neřekla, že neví co je to dřina, určitě zažila i krušné chvíle, pády atd...ale je to přesně o tom..o penězích, má nejlepší trenéry a koně, co jí jdou na překážku v podstatě sami
    • Re: bara

      Markéto: nechápu jak můžeš soudit, když Báru neznáš! takový lidi, fakt miluju!
      • Re: Re: bara

        Nikolo, Báru nesoudím, soudím snad její povahu??? Soudím to, že má skvělý koně za několik milionů, což má, že má na každýho koně x trenérů což má taky a jen říkám že být na jejím místě sme všichi tak doobří jako ona! Myslím že by si měla někdy skusit co to je jezdit na tlačivým koni a hned by nebyla tak ůžasná a skvělá!
    • Re: bara

      Mas pravdu..Bara ma vyborne kone..bez nich by to nedala...
    • liliseq
      *16* *16* *16* *16*
  • Všem

    Souhlasím s ,,bara" a uvědomte si,že tyto reakce typu ty jsi pí a vůbec jí neznáš a podobně jsou od holek co dělaj Barboře ,,vlez do prdelky",mají Báru za bohyni a ten kdo proti ní má jen sebemenší kritiku je špatný,ten si ani neškrtne.Jezdecký sport není jen o tom,že kdo má tooolik peněz,že si koupí koně za miliony a pak se jenom ,,vozí",jen otomle tenhle sport není je to o citu,harmonii,souznění...Neřík
    • Re: Všem

      Ano o tom mluvim neni o penezich ale o tom jak ta holcina dre!! a muzu rict ze ta holka si nicim takove kone nezaslouzila ...
  • valinka45

    Názor

    Ahoj, něco vám řeknu. Báru mám ráda a líbí se mi jak jezdí.Ale svými videami se jen vytahuje,jak je dobrá,jak umí suprově jezdit,jak je PRACHATÁ!Někdo se mnou souhlasí někdo ne,vás do toho nenutím.A k tomu je Bára taky hodně drzá!Kámoška mé kámošky byla v jejich obchodě Dance And Jump něco si tam koupit.Byla tam i Bára.O něčem mluvila s tou prodavačkou. Když ta kámoška si něco prohlížela,zpadlo jí tam pár košil, a ona poprosila Báru aby jí to zvedla.Jen tak,sama by to zvedla, ale jen jí jen tak poprosila.Normálně Bára jí řekla:"Od toho jsi tu ty ne?" Vidíte jak je drzá? Jinak tohle je můj názor.
    • Re: Názor

      Hele,dobře Bára se možná vytahuje že umí jezdit,ale kde se jezdit naučila? Jezdí 7 let a ta tvrdá dřina jí dostala až do reprezentace.Dobře má svoje dobrý trenéry a koně,ale začínala stejně jako my ostatní koňáci,v malých stájích!Jak říká náš trenér:Jsou dva typy lidí:1.Má na to talent od Boha
      2.Bude vždycky podprůměrný,ale snaží se a chce to dělat a dělá to s láskou jako každej koňák.
      A Bára patří do jedničky.Miluje koně stejně jako my všichni!!Tak jí prosim nezáviďte že něco umí.A tvoje kámoška si to mohla klidně vymyslet.Nebo přibarvit třeba to řekla ze srandy ale tvoje kámarádka si to domyslela.Nikdo se mnou třeba nemusí souhlasit,ale je to můj názor se kterým určitě nejsem na světě sama!!.
    • Re: Názor

      Do zákulisí DJ jsem měla možnost také nakouknout a věřte, že tak fajn lidi, jako je Bára a celá její rodina v jejich sociální vrstvě těžko najdete, mluvíš-li o Báře jako o prachatý holce. Bára má hlavně obrovské štěstí v tom, že má podporu rodiny a nejbližších, stokrát bohatší lidé svým dětem koupí drahé fáro a nechaj ho jen tak ať si v něm jezdí, nezajímají je jejich děti, to Báře závidím nejvíc. Báry bohatství je někde jinde...není to výše jejího konta...a David má pravdu, kolikrát třeba už spadla, oklepala se a vstala a jela dál...všichni víme, jaké to je spadnout, když to opravdu bolí...
    • Re: Názor

      Ahoj, nedá mi to, a ačkoli nemám ve zvyku na takovéto názory reagovat, v tomto případě musím. Bára je naprosto úžasný a cílevědomý člověk, který do všeho co dělá, dává všechnu energii a sílu. Nechápu, jak se jí může dařit vše skloubit ( školu, koně, závody, práce v obchodě … ) a přitom mít ještě tak úžasné výsledky. Kdykoliv má chvilku tak jde a v obchodě pomůže, ať se jedná o cenění či rovnání zboží, tak i o samotný prodej, a to vše zcela dobrovolně. Jestli si někdo myslí, že je Bára drzá či nějak namyšlená, rád bych ho vyvedl z omylu. Vše co kdy dokázala si tvrdě vybojovala. Báru znám osobně již nějakou dobu a slova „ Od toho jsi tu ty ne?“ by ona v žádném případě neřekla. Kdykoliv Báru někdo o pomoc požádá, pomůže mu pokud je to v jejích silách. Myslím si, že takovéto názory jsou kompenzací vlastních neúspěchů a hlavně plné závisti. Málo kdo dokáže svému cíli věnovat takovou energii, aby jej dosáhl, jako právě Bára.
      • Re: Re: Názor

        ahoj , do takovych rozhovoru se normalne nezapojuji , ale take znam barcu a to osobne uz dele jak 5 let a je to ten nejlepsi clovek ktereho znam, jezdi a zavodim proti ni a ikdyz jsme souperky jsme hlavne super kamosky. Barca je uprimna , cilevedoma a do toho co dela dava uolne vse ...... a jeji rodina je skvela ale jako v kazde to taky obcas skrípe. samozrejme ji v tom cela rodina podporuje ale barca se nikdy niceho neprosila a slova dekuji a prosím ji rozhodne nejsou cizí, navic tak jak to chodi u Tomanů by to melo byt v kazde rodine a kdo takovou rodinu nema ,, toho je mi vazn e lito. A co se tyce penez a tech nejlepsich koni - samozrejme ze je to jednodusi kdyz ma nekdo podminky ale neni to vse kun sam od sebe nikam nejde a sama dobre vim ze kazdy i ten nej. kun se spatným jezdenim zkazí. a muzu potvrdit ze barca je fakt super jezdec, na kone je velmi hodna a pracuje ne na nich ale hlavne na sobe. a poslední _ barca nen namysleny spratek. Ale SKVELY CLOVEK. tak doprdele drzte huby . kdyz nevite co kecate a laskave se starejte sami o sebe
        ps: kazdy sveho stesti strujce
        *16* *16*
      • Re: Re: Názor

        no dobře, ale Bára k tomu přišla díky investici jejích rodičů. To je naprosto o něčem jiném, než když se člověk vypracuje z nuly. Bohužel takoví na sebe nemusej upozorňovat a nemusej si dělat reklamu, takže o nich nic nevíme. A ti by nám měli předávat zkušenosti a rady.
    • Re: Názor

      koukam, ze tobe bude tak deset max jedenact..takovyhle zvasty jak maly ublizeny decko si schovej nekam, kde to bude mit vyznam..nevim, z jakyho duvodu mas potrebu tady ventilovat svoje poznatky o tom, jak je namyslena?vzdyt ji ani neznas a ze jedna kamoska povidala..kdyby se radsi starala o sebe..neni to nic jinyho nez uboha zavist..vzdyt si takymuzes delat videa, tak o co de?ukaz ze si lepsi a pak tady neco kvakej.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit