Přejít na výpis diskuzí

Barby Kelly

OSOBNOST 29.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodej videokazety

    Ahojky,prodám vhs Making the videos 1,je to videokazeta,jak Kf natáčí klipy třeba je tam An Angel,Every baby,Shes crazy,nanana,Why why why...je v dobrém stavu.Cena 100kč+dobírka.Kontakt pavla.kasicka@centrum.cz *14*
  • Názor

    Názor na jejich maminku mám takový,že byla určitě hodná,moc milá k dětem a ta její láska byla fantastická,škoda,že zemřela tak mladá,ale nemoc si nevybírá.A papa Kelly?Klobouk dolů,že se dokázal postarat o tolik dětí,ale je škoda,že z nich udělal továrnu na peníze *13* Držel je spolu i za cenu,že nebyli šťastní.Novináři předpověděli,že až zemře tak se Kellys rozpadnou,prý byl jediný,kdo je držel spolu,určitě ho měli hodně rádi,ale pořád spolu zůstat nechtěli.Kathy se vyjádřila prý tak,ať jejich otec prožije zbytek života v míru *4* Kdo ví,co tím doopravdy myslela.Kelly Family byli jedineční a pro spoustu dětí skoro jako náhradní rodina,věřím,že Mama i papa Kelly své keláčky milovaly a chtěly pro ně to nejlepší.Hele,stejně se nikdo nedozví pravdu,tu ví jen oni,jak to mezi nima bylo. *3* Doufám,že mě zase nějaká fanynka nenařkne,že je opět urážím...,ale když jsi chtěla znát názor fans.... *14* *14* *1* *5*
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.
  • Fotky Barby

    Ahoj Mary,dneska jsem napsala tý kámošce,co je má tak snad se brzo ozve,pak ti dám vědět.Na youtube je video Tour,kde má Patricie s Barby na klíně své děti.Přečetla jsem si nějaké diskuze a tam fans typovaly,kterej je to rok 1999,2000 nebo 2001 tak to Barbino dítě se narodilo v roce 2000 tak ti fans se trefily dobře.Podle toho,jak je velké tak to může být rok 2001.Pak jsem našla fotku těhotné Barby,ale nešlo mi to poslat na můj email.Má kámoška by měla mít i vyvolané fotky tak uvidíme,co pošle. *3* Napsala jsem dotaz na Angelův email,kde teda Barby bydlí,on prý některým fans už takhle napsal *14* Já už na koncerty nejezdím,mám malé dítě *4*.Napsala jsem si kdysi o nich takový malý článek,někdy ho tu napíšu,i když se zase najdou nějací týpci,co mi ho hned zkritizují *9* .Všimla jsem si,že mám nejhorší hodnocení-smích. *1* No,ale každý nemůže být oblíbený. *13* Mě se taky líbí Paddy,má krásnou tvář a docela mu to sluší s těma vlasama.Je to takový něžný týpek *14* *14* *14* Dobrou
    • Re: Fotky Barby

      Jj, děkuju, to bys byla moc hodná, kdybys mi je poslala. Ale radši bych je měla přes net...
    • Re: Fotky Barby

      Ahoj, tak ty fotky od Tebe ještě nepřišly *5* Kde to vázne?
  • Pls

    Hej, promiňte lidičky, ale když už jsme tu u těch fotek, nenašla by se nějaká dobrá duše, která by mi ty fotky těhotné Barby a jejích dětí poslala? Děkuji.
  • Barby

    Chuťovko napiš mi tady svůj email,kámoška ti pošle foto Barby v těhotenství anebo její dětičky.Díkes.Co máš stále proti Barby? *4*
    • Re: Barby

      Tohohle týpka neřeš.........kritizuje všechno, kde se vyskytují Kelly ´s - takže ať je to Barby, Paddy, nebo Maite...........
      • Re: Re: Barby

        Anebo Johnny, leze mi tím krkem
  • Barby

    Kamarádka má fotky těhotné Barby tak si to břicho asi vycpala a asi jsi to špatně pochopila,ale já nikoho neočerňuji. *14* Jsem ráda,že před 13-ti lety ti fans byli trošku jiní takže s touto diskuzí končím,protože nejhorší je srážka s blbcem.Akorád ještě pošlu killer ty fotky Barbiných dětí a jména,ale jinak ti přeji hodně rozumu Veri. *3* Když se chceš hádat tak s člověkem,kterého znáš.Jinak je to trochu trapný. *13* A Dan Kelly měl ještě jednu ženu,tu si nevzal,ale byla kámoška Barbary a s tou má další děti.Můžu ti dát kontakt na člověka,který má lepší info,než ty.Takže si to užij a běž k šípku.Nazdar! *5*
    • Re: Barby

      Barby v jináči rozhodně nikdy nebyla.. *13* Pouze snědla hodně luštěnin, vajec a květáku, břicho se jí nadmulo a vypadala, že je nastříklá, toť vše *1* *1* *5*
      • Re: Re: Barby

        mě na to pomáhá kdyš hodně grgám a prdím
  • John

    Najdi si ve vyhledavači jméno Maite Itoiz,je to žena Johnyho Kelly. *1*
    • Re: John

      Tak to ze si Johnny vzal Maite Itoz snad vime vsichni...ale dite s ni nema, nekde jsem slisela ze to snad ona mit dite nemuze. Barby deti nema.....a je mi te fakt lito ze si takto musis vymyslet a zaroven u toho ocernovat Kelly Family.

      Zajimalo by me kdy jsi naposledy byla na koncerte kdyz jsi tak velka faninka.

      Zkus se treba mrknout na www.ikf-forum.eu....tam se da najit spousta novinek a pak si treba nebudes muset vymyslet a muzes nas oslnit skutecnymy znalostmi.
  • Barby

    John má dítě s Maite Itoiz,máš ty špatné informace a za tím,že má Barby děti si stojím.A za druhé nic si o nich nevymýšlím,na to jsem už velká *1*
    • Re: Barby

      Johny nemás Maite Itoiz děti...............jestli má nemanželský, tak je logický, že se to ututlalo, ale s Maite nemá ani jedno - zatím *3*
  • Barby

    Ahoj,ty fotky ti nějak zkusím poslat,musím o to napsat kámošce.Nevím přesně jména,ale všichni mají dvě a ta první holčička příjmení Kelly.Ti ostatní po jejím bývalém manželovi,on je prý lékař.Barby děti se nikde nezveřejňují,protože to nechce,řekla,že už nechce mít nic společného z veřejností a medii.Už dříve chtěla odejít od kellys,ale papa Kelly jí řekl,že ji nedá ani korunu,jestli odejde.Já mám ráda Kellys 13 let a spoustu o nich vím,navíc mám kámošku,která o Kellys hledala na netu,v archivech a dokonce byla kvůli info i v Německu.Byla jsem na pár koncertech.John má dvě starší děti a teď z manželkou malou dceru,ale to je docela známí,on má i webovky.Jimmy má dvě děti,Joey tři,Maite dvě,Patricia myslím dva kluky.A Paddy,už se říkalo,že má dceru,ale asi ne,když je v klášteře.S ním je to složitější,celkově nechápu,proč tohle dělá?Oficiální zpráva zní od něho,že se ke Kellys už nikdy nevrátí.Barby,John,Kathy a Paddy už nepatří do skupiny.Jinak Kathy,Danny,Calorine a Paul jsou nevlastní sourozenci a papa Kelly zplodil další děti po Barbaře,takže je jich hodně.Mě baví o Kellys psát,patřím k lidem,co tu jejich největší slávu u nás prožili,ráda na to vzpomínám.Nechápu,proč se plno jejich fans k nim otočili zády a nesnášejí je,když je měli rádi. *3* Kellys už nikdy spolu nebudou vystupovat,četla jsem jejich článek,jak popsali,co z nich udělali média.No jo,co se dá dělat.Já můžu být ráda,že jsem je viděla všechny na koncertě.A Barby je zvláštní v tom,že ona má svůj svět,do kterého smělo jen pár lidí a tančí nádherně.Je jedno,že teď je tlustá,ona už není KELLY FAMILY!!!!Myslím,že už jsou šťastnější a já jim to přeju,teď už mají tu svou svobodu,která jim chyběla.Tak zdarec a měj se hezky.Pa jo,ještě,maminka je pochovaná ve Španělsku a papa Kelly v Irsku,on to tak prý chtěl. *4*
    • Re: Barby

      Oh my good....ty si toho teda navymyslis....jestli te tak bavi o Kellys psat ty by jsi snad mela prvne nastudovat informace...Barby deti nema, John deti nema, Jimmy ma jednu dceru a druhe dite na ceste.
      Papa ma 8 deti z Barbarou a 4 zijici deti s Joannou (mel s ni jeste jednu dceru ktera se utopila kdyz bylo hodne mala)

      A mimochodem...v americe (oba jejich rodice prece jen v Americe vyrostly) maji vsichni dve jmena...name a middle name.
    • Re: Barby

      A máš zastaral info - Kathy se ke skupině vrátila asi před rokem a zpívá s nimi......
    • Re: Barby

      Já ti nějak nerada kazím iluze, ale Johny nemá děti........a s Maite už vůbec ne.............a co se týká tý Barby, zase jsem slyšela info, že je v Itálii a začíná zase tančit..............promiň,ale nevěřím tomu, že by měla děti i když bych jí to moc přála

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit