Přejít na výpis diskuzí

Bear Grylls

OSOBNOST 17.9.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páán

    Je to Paáánko !!
  • bambiis

    Jednička

    Bear je absolutní jednička. skvěle vypadá a navíc to jak se dokáže přizpůsobit každému prostředí. Smekám je skvělý. *3*
    P.S. nevíte náhodou někdo, kde bych stáhla některé díly Ultimate surival? nejlíp 4serii? *3*
    • Re: Jednička

      jo wim www.ulozto.cz *1* *3*
    • Re: Jednička

      Ahoj ak mi napises na moj mail tak ti mozem poslat aj nove a aj stare serie ULTIAMTE SURVIVAL ja to totiz velmi rad sledujem a mam velku zbierku.Dokonca som aj absolvoval jeden kurv ktory bol zalozeny na SKILLS ktore vo forme prirucky vytvoril sam Bear Grylls. S pozdravom Vladko z Bratislavy
    • Re: Jednička

      na uloz.to určitě budou. jinak já mám na dvd cca 20 dílů nahraných z televize *5*
    • olda15

      Re: Jednička

      na www.serialy.kinotip.cz sledujte své oblíbené serialy online *3*
  • juuu

    vsetko naj a diky za tu odpoved he prosim ta nemozes mi poslat tu fotku co tam je nahy na mpoj mail meredith12@pokec.sk dikes *14* *14* http://img.osobnosti.cz/smiles/6.gif
  • dqa

    bear je šílenec sleduju jeho pořad ultimate surival na diskovery *4*.nedoporučuju to skoušet to co dělá on *13* . *5*
  • meredith12

    ooooooooooooo

    cawte prave som dopozerala dokument snim a bol tam nahy ale vycenzurovany neviete niekto akeho velkeho ho ma????????????????????????????????????????????? inac je uzasny a toto je len doplnujuca otazka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ooooooooooooo

      si delas prdel ne? co to je za otazky?? *1* *1* Ty ho chces omrdat nebo co??
      • meredith12

        Re: Re: ooooooooooooo

        eee je prilis daleko ale keby sa dalo tak hej ale radsej ne
        • Re: Re: Re: ooooooooooooo

          Bear Grylls je ten največí borecna svetenajviacsami páčila častarktída je to proste moj naj herec a chcel by som sa s ním stretnut *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: ooooooooooooo

            presne je to i moj naj herec a velmi rad by som sa s nim stretol videl nekdo tu cast co bol v tovarni v polsku??? *1* *1*
    • Re: ooooooooooooo

      velkýho ho ma 11 cm dočetl sem to v novinach kdys sem byl v anglii kde o něm psali a nejaky paparaci ho i vyfotil kdys se koupal u moře takže mam v novinach i jeho fotku.....jinak borec je to nejvetsi to co děla v tom pořadu boj o přežiti nikdo na světě by nedokázal to co on..hezký den *5*
  • Nůž

    Ahoj! Nepoznal někdo nebo neznáte co má za ten nůž. Je to parádní kudla a asi by si nevzal něco špatného. Díky moc. Každému kdo odepíše.
    • Re: Nůž

      nůž co používá Bear Grylls stojí asi tak 12000 Kč ...tak bys měl začít šetřit *3*
      • lamanx68

        Re: Re: Nůž

        nůž si objednej na adrese bayleyknife.com

        PS:Máš to i s podpisem :-)
    • Re: Nůž

      Podivej se na www.bear-grylls.cz
    • Re: Nůž, hodinky, legie!

      Cuz ceknete na: www.bear-grylls.wz.cz. Je tam uplne vsechno! *3*
  • Nevite

    Ahoj , nevite nekdo neco o jeho pusobeni v cizinecke legii ? Zahledl jsem ho v dokumentu jmenem utek k legiim ( viasat explorer), kde je zatim pouze ve vycviku , nevite o tom nekdo neco vice ? diky ( kdyztak prosim piste na mail )
  • klobouk dolů

    Na něj nemůžu říct nic jiného,než, že je to prostě borec.
  • přání

    Prosím Vás nevíte co má Bear Grylls za značku hodinek? děkuli a jinak je to opravdu borec moc se těším na další díly
    • Re: přání

      Pouzival aj Braytling Emergenci
    • Re: přání

      má hodinky Breitling Emergency
    • Re: přání

      má hodinky značky Bermont(www.bremont.com) má to na svech stránkách :)
      • Re: Re: přání

        Děkuju moc já jsem jich nahledala tak moc děkuju *3*
  • aneriv

    luxus

    No jako doost luxusní koren! Jak už tu někdo řekl, to co žere je fakt humus (jako to oko humus, nebo veverčí mozek.. fuj!) *1* Ale Jinak před ním smekám, to co dokáže atd, perfektně se přizpůsobit podmínkám .. je to borec!! Největší týpek! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit