Přejít na výpis diskuzí

Bear Grylls

OSOBNOST 17.9.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • juuu

    vsetko naj a diky za tu odpoved he prosim ta nemozes mi poslat tu fotku co tam je nahy na mpoj mail meredith12@pokec.sk dikes *14* *14* http://img.osobnosti.cz/smiles/6.gif
  • Re: ooooooooooooo

    velkýho ho ma 11 cm dočetl sem to v novinach kdys sem byl v anglii kde o něm psali a nejaky paparaci ho i vyfotil kdys se koupal u moře takže mam v novinach i jeho fotku.....jinak borec je to nejvetsi to co děla v tom pořadu boj o přežiti nikdo na světě by nedokázal to co on..hezký den *5*
  • dqa

    bear je šílenec sleduju jeho pořad ultimate surival na diskovery *4*.nedoporučuju to skoušet to co dělá on *13* . *5*
  • Re: přání

    má hodinky Breitling Emergency
  • Re: Re: přání

    Děkuju moc já jsem jich nahledala tak moc děkuju *3*
  • meredith12

    ooooooooooooo

    cawte prave som dopozerala dokument snim a bol tam nahy ale vycenzurovany neviete niekto akeho velkeho ho ma????????????????????????????????????????????? inac je uzasny a toto je len doplnujuca otazka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Nůž

    Podivej se na www.bear-grylls.cz
  • Re: Nůž, hodinky, legie!

    Cuz ceknete na: www.bear-grylls.wz.cz. Je tam uplne vsechno! *3*
  • Nůž

    Ahoj! Nepoznal někdo nebo neznáte co má za ten nůž. Je to parádní kudla a asi by si nevzal něco špatného. Díky moc. Každému kdo odepíše.
  • Nevite

    Ahoj , nevite nekdo neco o jeho pusobeni v cizinecke legii ? Zahledl jsem ho v dokumentu jmenem utek k legiim ( viasat explorer), kde je zatim pouze ve vycviku , nevite o tom nekdo neco vice ? diky ( kdyztak prosim piste na mail )
  • Re: přání

    má hodinky značky Bermont(www.bremont.com) má to na svech stránkách :)
  • Re: kořeň:)

    No to byla fakt síla.Na Sahaře zase vymačkával tekutiny z natrávené potravy z velbloudího žaludku. A taky jsme ho viděli prvně "vrhnout" - varlata z kozla a velbloudí tuk už byly zřejmě nad jeho síly. Ale je to borec. *5*
  • klobouk dolů

    Na něj nemůžu říct nic jiného,než, že je to prostě borec.
  • přání

    Prosím Vás nevíte co má Bear Grylls za značku hodinek? děkuli a jinak je to opravdu borec moc se těším na další díly
  • aneriv

    luxus

    No jako doost luxusní koren! Jak už tu někdo řekl, to co žere je fakt humus (jako to oko humus, nebo veverčí mozek.. fuj!) *1* Ale Jinak před ním smekám, to co dokáže atd, perfektně se přizpůsobit podmínkám .. je to borec!! Největší týpek! *14*
  • fu

    Tak tento chlap je jednička
  • Bear

    No tak tenhle clovek je proste nejvetsi frajer fandim mu a smekam :)))) *5*
  • kořeň:)

    Kořeň to sice je, ale zvedá se mi kufr, když vidím, co je všecko schopnej sežrat:) Ale co, když to má zachránit život, tak co by si nedal:))
    Nejhorší zážitek asi je, jak rozžvýkal buvolí oko a nebo vypil vodu ze sloního trusu.Je to machr *3*
  • bear

    je to spica koren

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit