Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si bezva Bell *3* *3* *3* *14* *14*
  • Len jedna chybička v článku... Rocky nie je skratka z Rachel ale Raquel :)
  • Hello Bella !!
    You are my favorite STAR !!!
    You are beautiful.
    I too dance.
    Dance at Shake it up.
    My team is Na parket Těšín.
    I love you Bea Torres.
  • Bella je ůžasná je to můj vzor je ůžasná herečka,zpěvačka a modelka taky tancuju už od 4 let.Už dlouho si moc přeji jet do USA a setkat se z Bellou. *4* *4* *4* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Nevíte někdo, jak se jmenuje její kluk? *7*
    • Tristan
    • Tristan Klier *3*
  • Bellu úplně žeru je to moje nej nej nejlepší a oblíbená herečka!!!! *14* *3* *15* *2* *1* *4* *5* *6* *7*
  • ten kdo o ni píše že je blbá nebo hnusná atd. at se laskavě první podívá na sebe ja ji mám rada a celebrity co nemám ráda tak je nepomlouvám
  • You're the best, best, best, best actress, singer, dancer and model i know.I'd like to meet with the personally and i would like your phone number, but you give me about it. You're certainaly many, many fans and so i got in hurry around here do you write a comment on that, but i want you to know that i was a fan of yours and that you love. If you had time to give me a phone number to write an e-mail. My e-mail: nekolsi@centrum.cz and sometimes when you have a concert in Prague so i write an e-mail. (If you have time)
    • Promiňte, že jsem napsala, že jsem Zendy :o)
      Ale nejsem moje ségra má totiž ráda Zendayu Colmen tak mi to tam omylem napsala, ale jsem Bella Thorne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • bella nejsi pěkně kecáš
  • Ten kdo má rád bellu je p*** a měl by si zajít na vyšetření hlavy je to jen hnusná vychrtlina ani neumí zpívat, zpívá pře playback jinak byto nezvůádla ale stejnak i přes ten playback zpívá příšerně a žádna modelka není a herečka je příšerna lidi probuď tese je to jen namyšlená blbka
    • jo a namyšlená blbka si ty!!!!!!
    • je celkem jedno že zpívá na playback protože tak zpívá každý/á zpěvák/zpěvačka! Akorát jí závidíš že je tak super! Je skvělá herečka a ty neumíš ani napsat nezvládáš!!! *16* *16* *16* *16*
    • Re: adela

      Ty by ses zase měla vrátit do první třídy máš v tom textu strašný chyby.
      A kdyby něco Bella je ta nejlepší zpěvačka a herečka , narozdíl od tebe ty máš určitě 500kg nad váhu , tancovala si tak možná jednou na písničku kolo kolo mlýnský a nehrála si nikdy nikde . Možná že se ti Bella nelíbí ale to neznamená že jí musíš pomlouvat . Já taky nemám ráda Vanesu Hugnens a neříkám těm co jí mají rádi nechte si vyšetřit hlavy , jste úplně blbý atd.. Každý má prostě jiný styl a já taky tvým rodičům nenadávám že tě pojmenovali Adéla i když se mi to jméno vůbec nelíbí . Takhle vypadá Bella *4* a takhle ty *12*
  • Bella je uplne naj ... date mi niekto jej mobil alebo twiter ?????I LOVE YOU BELLA! !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit