Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emma17

    Renesmee

    Ale Renesmee nemá černé vlásky!!! Barvu vlasů má mít po Edwardovi, teda bronzové a Bella Thorne nemá hrát Renesmee jako batole, ale už jako starší!! *15* *14*
    • lucik188p

      Re: Renesmee

      no je pravda že ma jinou barvi vlasu než edward ale mužou ji je obarvit ale mebi spiš zajimalo kdo bude hrat Renesmee jako nalou *3* *3* *3* *3* protože vknižce ji popisujou jako maliho smiška (andilka)*4* s dablikem vtele proste nadherni miminko *3* *3*
      • Re: Re: Renesmee

        jukni na Mackenzie Foy ta by se tam aji hodila :-)
        • Re: Re: Re: Renesmee

          Mackenzie taky bude hrát Renesmé neboli Nessie :D
  • Twilight saga

    prý má hrát ve čtvrtém díle stmívání malou Renesmee.skvělě se na to hodí.je moc hezká
    • barka.3

      Re: Twilight saga

      Také jsem to slyšela ale Bůh dej aby to byly keci. Nevím jestli jste rozbřesk četli ale ať je Bella hezká jak chce a to že hezká je. Na dvouletou holčičku se prostě nehodí. Když jsem to četla, představovala jsem si malé batole, s černými prstýnkovitými vlásky, tak jak byla popsaná v knize. http://cullen-vampires.blog.cz/0904 /nessie určitě mrkněte i na celej blog, je nejbožejší:) ale tohle je Nessie...
      • anabell.d

        Re: Re: Twilight saga

        to jo no....ona se na roli Renesmé poidle mě nehodí...nevím jak vy ale podle mě je na to moc stará...měla by jí hrát Mackezie Foy..ta by dotoho zapadla mnohem víc...
        • Re: Re: Re: Twilight saga

          Taky že ji Mackenzie Foy hrát bude! :P Akorát jí sejmou obličej a daj to na tělíčko miminka :D
        • Re: Re: Re: Twilight saga

          však ta tam taky bude hrát ne? to nebude hrát jen jedna osoba! :-D teda doufám.... narodí se, bude to hrát nějaký batole, povyroste bude to hrát ta, povyroste víc a bude to hrát zas nějaká jiná... aspoň myslim že to tak bude... *3*
      • Re: Re: Twilight saga

        ¨j to máš teda pravdu..Já si taky představuju někoho Uplně jiného...Ale oprava..Renesmeé bude mít hnědé vlásky po Edwardovi.!!!Ale stjně se mi na Tu roli tahle herečka nehodí!!!
    • renesmee.cullen

      Re: Twilight saga

      jj je to pravda. prý má.. já já se těšim.. s Jacobem budou skvělí pár :D doufám, že tam teda bude.. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit