Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenghartik

    Renesmé bude hrát Mackenzie Foy

    Seznam herců už je daný a Bella Renesmé hrát nebude, hrát jí bude Mackenzie. Myslím, že to byla jen fáma, že ji bude hrát Bella... *3*
    • Re: Renesmé bude hrát Mackenzie Foy

      Nebyla to fáma, rozhodovalo se mezi Mackenzie Foy a Bellou Thorne
  • je hezká

    co všichni mají že je stárá *9* vždiť robertovy taky není semnáct a ve filmu tak vypadá *5* stačí jen někdo kdo si pohraje na počítači s obličejem a postavou a máte tu 2leté děcko na to ta ta *15* *15* *4* *3* *14* *4* *14* *5* *3* *1* *1*
    • Re: je hezká

      souhlas *5* navíc robertovi to sluší a taky bych chtěla vypadat jak ona *4* *4* *4*
  • Ježiši

    hele ja nevim co resite bella tam hrat bude a s ni jeste asi 4 holky protoze rychle dospiva proste jich tam bude hrat vic ctete bloky a naucte se anglicky *10*
    • Re: Ježiši

      aby ses nepo****a!!! *16* *16*
      • Re: Re: Ježiši

        No, tak se asi p*eru, protože já vás nechápu. Sledujte ověřený zdroje, ne nějaký... blbosti. :)
    • Re: Ježiši

      Ona tram hrát nebude!! Hraje tam Mackenzie Foy, na PC ji akorát trochu upravý. Sejmou ji obličej a dají to na obličejík miminka, tak aby to sedělo!!! *8* *8*
  • bože !!!!

    pane bože to je snad jedno jestli se vám tam hodí nebo nehodí hlavní je jestli se tam bude hodit jim *10* *10* *10* *8* *8* *8* *9* *9* *16*
    • Re: bože !!!!

      Hmm to teda tení jim záleží na našem názoru a já si upřímně myslím že jako renesmé se tam......... chodí *16* *16* *16* *16* *5*
  • nanny.18

    Renesmee

    Já slyšela že už je to potvrzené a že Renesme bude hrát určitě.Ale je pravda že mi láme hlavu to jak bude hrát dvouletou holčičku *1*
    • jazz-nessie

      Re: Renesmee

      Hele, ale ona když jí bude ve filmu pět, má vypadat na nějakých 12 xD, a bude jí 100% hrát, četla sem to na oficiálních stránkách, anglických Twilight.
      • Re: Re: Renesmee

        Nemohla by si mi dát odkaz na oficiální anglické stránky twilight?=DDPROSÍM....=O)* *14* *3*
        • Re: Re: Re: Renesmee

          Nene, natáčení začalo s Mackenzie Foy. :)
  • hannahmiley

    Narozky

    Bombyc!Ona je o 5 dní mladší než já!
  • ...

    když jsem poprvé někde viděla její fotku, první co mi blesklo hlavou - ta by mohla hrát Reneesme! Jenže přece jenom je jí 12, až se to bude tak příští rok natáčet, bude jí dokonce třeba ž i 13 a až v takové fázi ve knížce vlastně vůbec není a to je celkem podstatný "detail". Skvěle by se na tu roli hodila, ale chce to někoho mladšího...
  • Nessie + Jake

    Podle mě se na ní fajn hodí *3* Vypadá dobře a KONEČNĚ jí není 20 jako ostatním a můžeme se s ní v pohodě soucítit! Chápu, někteří mají své názory a já jim je neberu. Každý si holt Nessie představuje jinak... *7* Jen je fajn, že už s Taylorem jednou hrála =DDD *14* *14* *14* *15*
  • jesseynka

    Jesseynka- Twilight

    Mě osobně se na Renesmee vůbec nelíbí.. Renesmee jsem si představovala, jako malinkatého,andílka s hnědýma kudrlinkama a očima a baculatejma tvářičkama s neodolatelným úsměvem, ne, jako nějakou jedenáctiletou vychrtlou zrzku která (podle mě) vypadá možná i docela nafoukaně... kdyby byla blond, tak bych jí dala na roli Jane...
    • Re:Jessyca

      Mně se Bella moc líbí.Mně příde jako normální holka.Je to můj idol a moc se mi líbí v Na Parket jako Cece.A hezky se obléká.
    • Re: Jesseynka- Twilight

      Debilko!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Jesseynka- Twilight

      Přesně! Mš přijde jako nafoukaná zrza. *16* Fotky mluvý za vše! *1* *1*
      • Re: Re: Jesseynka- Twilight

        Jéžiš. Fotky nemluví za vše. Zdání klame, abys věděla, jaká je, musela bys ji poznat osobně! :DD
      • Re: Re: Jesseynka- Twilight

        kdo to řík ten to je!Tomu se to rýmuje!!! *10* *10* *16* *16*
      • Re: Re: Jesseynka- Twilight

        krávo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • No nevím

    Mě se prostě tato herečka na Renesmeé nehodí...Já vím že jí má hrát jako starší ale v knížce jí není ze dne na den 11.Já vím že Renesmeé rychle roste,ale TAKHLE?
    No i když maskéři dokážou dělat divy tak uvidíme..!!Stejně Rozbřesk tu nebude dříve než za DVA Roky.. *5*
    • kate23

      Re: No nevím

      Mně se zase na tu roli hodí skvěle. *3*
      • Re: Re: No nevím

        Viď *3* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit