Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jajinka008
    jeji adresa:
    Bella Thorne
    C/O AGPR
    8060 Melrose Avenue
    4th Floor
    Los Angeles, CA 90046
    USA
  • charon111
    já jo,ale její bidliště nemám úplně zjištěný
  • Ale jo Radka s ní tancovala jsem radky fanoušek a věřim jí že s ní tancovala .. HALÓÓ LIDI PROBERTE SE JE TO RADKA MÁ STYKY KDYŽ JE NĚKDO SLAVNEJ TAK JAKO RADKA TAK SI MŮŽE DOVOLIT TANCOVAT S BELLOU
    • Jajinka008
      Radky Fanoušek??A nebo jsi RADKA a žádnej fanoušek neni? *1*
  • uuuplne suhlasim s iliin :)
  • Pre Simu: Určite si ich videla.. preboha takto si vymýšlať, a ešte k tomu na nete! Môžeš sa len hanbiť... A keď si s nimi "akože bola"... a ešte k tomu si s nimi tancovala.. no tak to daj predsa na web, nie?.. No teraz si sa asi posrala, že?...
  • Já Bellu zbožnuju *14* . Je skvělá tanečnice, a ješte k tomu je tak krásna. Určitě má super život. Někdy jí závidím. *3*
  • Bella je ta nejhezčí holka na světě a nejlepší tanečnice,herečka a zpěvačka strašně se mi na ní líbí obličej a vlasi a hlavně její postava
    • charon111
      souhlasím.Zeptám se tě si kluk,máš kapelu,znaj tě na internetu,víš kde bidlí, jestli ne tak nemáš šanci
  • Bella je super jednou když jsem s ní natáčela tak mi řekla že jsem skvělá tanečnice i když já moc dobře tančit neumím. *3*
    • Jajinka008
      nevěřim,jak ses mohla dostat do ameriky?Chci vidět tvou roli v Shake It Up lhářko
  • PetulQa ja som ich videla tiez nazivo a mám od nich aj podpisi a su super a dokonca som si natocila video ako s nimi len tak trochu tancujem v sale kde nacvicuju tance do shake it up bolo to skvele leto *5*
    • Aj podle mně. Musím souhlasit s iliin *3*
    • Ježiš... aká trapas. Veď oni s nikým takto v živote netancovali...
  • já si myslím že bella thorne je dobrá tanečníce, herečka a zpěvačka, ale myslím si že bella je trošíčku namyšlená ale jenom trochu.ale umí hrát všechno co jsem vyjmenovala, *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit