Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mas pravdu lol
    rozisla sa sni *3* *3* *3* *3* *3* ze vraj si hlada frajera na facebooku *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • xD nevravim ze neni pekna ale no ne proste neviete ci sa nahodou Bella Nerozisla s Tim kktom co chodila ? vola sa tusim Garrett Backstrom
  • to je fakt cool lol *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* a zendaya neviem ani dojit kravu nic nevie co sa vam na nej luby *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • xDDDDD nech sa neposere za to ze je modna navrharka xD
  • dobre si to povedal lol *5* *5* *5* fakt iba dojit kravy *7*
  • Ako nic proti Zendayi ale mne sa osobne nepaci a nemam rad ak takyto keket sem doleze a zacne pixlovat
  • myslis mna a dik ze si mi povedal cool ale
    ten bonuux nevie o com rozprava vie iba ne vie nic iba dojit kravu *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • ani me neznas,podle tebe clovek nema pravo na svuj nazor???
  • Erik si cool man "vie iba dojit kravi" xD a este neco bi si napisla na jej vlasi pretoze mam priblizne rovnaku farmu vlasou tak si ma nepraj pretoze ja nehackujem prvi krat to znamena ze sa ti naburam do PC a si v pixli
  • Pocuvaj Bonux Ty zm*d vij*bany ak sa ti paci zendaja tak si chod tam ty zmoknuta kurwa cierna skurv*syn no a je hezka ty buz*rante SKUR*ENEJ KO*OTE VYMR*ANEJ !!!!!! A inac urazas ma ked Urazas ju xD buz*rante spievat nevie to viem to je hned pocut s toho songu mala bit moze ty skurv*syn a modelka je preto ze si ko*ot
    • v čem je teda lepší??? *16*
  • ty bonux *16* na nej su najkrajsie vlasi a zendaya nevie nic iba dojit kravy *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit