Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella Thorne

    ja sem nevidel žeby bella hrala v wizard of wawerly place
    • Re: Bella Thorne

      Hraje tam v jednom díle Maxovu holku ;)
  • Ti

    Dcvstwiglight ... ci jak to je Mackanzie ci jak sa to pise nwm presne hej kapisto ale nechapem co si mislel/a tim "Bella" (jej prezivka podla seckeho nemusis hovorit cele meno Anabella :D)
  • Jej osud :D

    Otazka : ako sa dostala k modelingu ... ako sa stala slavnou. Toto ma zaujima :D su tie "rozmeri" co su tu pisane prave :D ale vazne. Paci sa mi poviem vam jednu vec kazdi sa mi vismeje takze to nenapisem
    • to je lehky , kvuli sourozenum , ty bli slavni davno predtim takze do reklam se dostala kvuli slavnym sourozencum ! takže protekce , kdyby jeji sourozenci nebyli slavni , ted by bela nejspis chodila na normalni zakladni školu v americe a ani jeji spolužáci by nevěděli jak se jmenuje !
  • LOL

    Ahoj neviete nekdo adresu do studia ? hladaj som na face... nic :D kebi ste mali adresu do studia napiste pls diki moc
  • ???

    V jakým díle Hodně štěstí Charlie hrála? A v jakým seriálu byla se Sel??
    • v žádným ! selena gomez akorát nazpívala písničku k na parket !
    • s.asicek

      Re: ???

      V hodně štěstí Charlie nevíím , ale se Selenkou hrála v Kouzelnících z Wawerly-Maxova tajná holka *1* ...... http://www.youtube.com/watch?v=NOZ7YdTKbDo ...... adresa ,kde si to můžeš pustit :) ;)
  • radka

    radka je moje oblibena zpevacka
    :)
    • Re: radka

      jaká radka,já se radka jmenuju ale žádnou zpěvačku radku neznám
    • Re: radka

      Radka ?
      • Re: Re: radka

        no prostě radka
  • s.asicek

    :)

    Jaktože hrála v Hodně štěstí Charlie ? Nevíte ve kterým díle ? :) THX
    • http://www.youtube.com/watch?v=J_GTdlT9XsY tady mas video kde hrály obě
    • Re: :)

      Jeste hrala v Kouzelnicich z Waverly )))
      Dil: Maxova tajna holka
  • Nechte to už bejt

    Hele, lidi, nechcete toho už nechat? Počkejme si na Rozbřesk a teprve potom se o tom všem bavme. Není to logické? A každý ať si nechá svůj názor. Vsadím se, že kdybych přišla k vám domů a zeptala se vás na Bellu Či Mackenzie, akorát byste mlčeli.
    • Bella , já fakt nevím proč se o tom začlo mluvit , v USA (Amerika) ani nikdy nebyla řeč že by tam bela hrála ! hraje tam Mackenzie ! Bella tam nikdy hrát neměla !
  • lol

    nevite o ni neco vic? napriklad povaha , spravanie , (ci s nekim chodi) .....
    • jo chodí s garettem backsthromem
      • no už nechodí už má nového
  • lol

    PLS mate na ni kontakt napiste ho sem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit