Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej radko jak to může být její e-mail když je to seznam.cz ??? Sis to jen vymyslela ...de to vidět
  • JA o tom viem :DDDDDD ze ma kluka sak som to sem pisal a ona ne facebooku neni :D alebo
  • Hele ja ji mam na facebooku takže ticho!! :D xD a uz ma kluka takže si nechte zajit chut
  • Má fakt talent,co se týká tanečnice *3* Doufám,že se i v realu nechová jako primadona *9*
  • blogersky@seznam.cz ? ona je angličanka tak by snad měla mít email .com ne ? :DD
  • Rdka vazne je to jej mail ? lebo rad bi som pokecal :) s BEllou ano je taka pekna proste ...........
  • umí česky ale jenom trochu ale domluvíte se sní ty slova co neznáte anglicky jí řekněte normálně(pomalu *4*)česky a ona vám na ně odpoví když mi někdo napíše na email smiley098@email.cz tak mu poradim číslo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  • tak napiš na email Blogersky@seznam.cz vážně ji zná *12* *3* *3* *3* *3*
  • pardon Blogersky@seznam.cz to je správně
  • ahoj před chvílí jsem mluvila s bellou ale ne protože bych se s ní znala ale napsala jsem na email bloggersky@seznam.cz a ona my ho dala je fakt super řekla sem jí že jí mam ráda a na ní šlo vidět jak je nadšená (slyšet) pozor kdo neumí plynule anlicky bude se pořád ptát what what???????????
  • TOHLE JE PRO BELLU :

    ILOVE YOU BELLA *15* *15* *15*
  • Jj ja se take snazim vše zjistit stejně ale mluvi anglicky ale pochibuji ze maji ve skole česky jazyk :D Ona a Zendaya jsou prostě cool a nej
  • POlovici populacie to vobec nevadi ze je to modelka a pokial viem tak vecsina dievcat sa tak oblieka :D
  • Mně to přijde divný, jak se ukazuje skoronahá a dělá modelku óó x-/. Je to akorát pro pedofily a úchyláky. Proboha, vždyť je jí 13. *13*
  • lol :D chlapce mas smolu no :D
  • je hustá a velmi malá.já co mám 164 cm tak jsem větší než ona a to mi je 11 *15* .
  • Nemachrujte, jste jak malý zmrdi! Kolik vám tlv je? nemáte číslo ani jeden... xD Radši si sežeňte tříkolky a jděte si po svých... *1*
  • napis ak na to mas :D seheheheehehehehehe
  • vi ste zmrdi haha velky ja mam na ni vsechno hihi kdo chce cislo vi volové *1*
  • Kazdi za seba mne pomaha kamarat a dostat sa k Belle je takmer jedina vec o ktoru sa snazim najvac takze ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit