Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím řekni mi to číslo
  • nemachruj mám ho taky.
  • Ale to mas jedno stale je s Gerretom podla seckeho
  • heh jakebi som ho nemal aj ja :D mam aj adresu aj fax
  • mam na ni cislo a nikomu ho nereknu *1* *1* *11*
  • ty damm ty cokle
  • David ja som debilko ti chuju sak to je pocut jak je to prerobene vidiet ze si este nikdi neskusal si upravit music jo a jeji prirodna farba vlasou je zrzava
  • vy ste volové *1* *1* *1* *1*
  • dina97
    Ahooj všichni hele nevíte někdo jaká je přírodní barva vlasů Belly,protože včera jsem našla na netu video kde psali,že její přírodní barva vlasů je blond,ale mi se to nějak nezdá já myslím,že její přírodní barva vlasů je zrzavá.? *8*
  • co zaspivala to dobre ty debilko *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • ona nevie spievat :DDDD hehehe ! si ten klip pozri uplne upravane este aj hlas stiseny ked spieva bi to zakrili uplne keby ste vedely co chcem spravit ja tak bi ste sa mi vismialy
  • úprimne povedané myslel som si že je vyššia :) ale aj tak tancovať, spievať vie je pekná :) keby som bíval v Kalifornii tak si určite zistím kde bíva, kde chodí atď... :) proste by som hu musel vidieť. :)
  • komu rikas smada jemi 14 a jesli mas problem tak ty muzu dat do drzky
  • Hnuse Davide ty asi nejsi moc vyspělý že? Kdyby si byl normální hledal by si holku ve tvém okolí a nebyl bys jako šílený fanoušek. Si stejný jako holky a twilight. S Belou se pravděpodobně nepotkáš a tobě tipuju 10 let takže asi těžko se zamiluje od takovýho smrada
  • napis ho sem
  • pardon muj email je Blogersky@seznam.cz *1*
  • Ahojky češííí když je tu diskuze o belle...tak vám chci zdělit že mám její adressu a telefoní číslo...vlastně strýc má kamoše který s ní pracuje sice jsem s ní nemluvila protože ji ani slovo nerozumím ale vám všechny novinky o shake it up víc jak to bude pokračovat atd...
    jestly chce někdo tel at se ozve na mím e-mailu: Blegersky@seznam.cz
  • co vo ni vis
  • seš muj idol moc tě mam ráda sisí.
  • ma nani nekdo cislo at ho sem napise

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit