Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella Thorne

    ja sem nevidel žeby bella hrala v wizard of wawerly place
  • Ti

    Dcvstwiglight ... ci jak to je Mackanzie ci jak sa to pise nwm presne hej kapisto ale nechapem co si mislel/a tim "Bella" (jej prezivka podla seckeho nemusis hovorit cele meno Anabella :D)
  • Jej osud :D

    Otazka : ako sa dostala k modelingu ... ako sa stala slavnou. Toto ma zaujima :D su tie "rozmeri" co su tu pisane prave :D ale vazne. Paci sa mi poviem vam jednu vec kazdi sa mi vismeje takze to nenapisem
  • LOL

    Ahoj neviete nekdo adresu do studia ? hladaj som na face... nic :D kebi ste mali adresu do studia napiste pls diki moc
  • Re: radka

    jaká radka,já se radka jmenuju ale žádnou zpěvačku radku neznám
  • Re: kontakt

    já na ní mam email :smiley098@email.cz
  • Re: Re: radka

    no prostě radka
  • s.asicek

    Re: ???

    V hodně štěstí Charlie nevíím , ale se Selenkou hrála v Kouzelnících z Wawerly-Maxova tajná holka *1* ...... http://www.youtube.com/watch?v=NOZ7YdTKbDo ...... adresa ,kde si to můžeš pustit :) ;)
  • ???

    V jakým díle Hodně štěstí Charlie hrála? A v jakým seriálu byla se Sel??
  • Re: vyste divny

    Prej:Ten kdo nezná Raku je pěkně divnej.Něco takovýho můžu říct i já o svým příjmení :D ;) a taky můžu říct-Ten kdo nezná skupinu Mentálně Narušená Moucha (MNM) ten je pěkně divnej!
  • Re: vyste divny

    Tak tomu tak věřím...sledovala-háháháhá dovolo mi se zasmát!
  • Re: radka

    Radka ?
  • radka

    radka je moje oblibena zpevacka
    :)
  • Re: Re: o muj boze

    myslim radku
  • s.asicek

    :)

    Jaktože hrála v Hodně štěstí Charlie ? Nevíte ve kterým díle ? :) THX
  • Nechte to už bejt

    Hele, lidi, nechcete toho už nechat? Počkejme si na Rozbřesk a teprve potom se o tom všem bavme. Není to logické? A každý ať si nechá svůj názor. Vsadím se, že kdybych přišla k vám domů a zeptala se vás na Bellu Či Mackenzie, akorát byste mlčeli.
  • Re: Re: Re: Twilight saga

    Taky že ji Mackenzie Foy hrát bude! :P Akorát jí sejmou obličej a daj to na tělíčko miminka :D
  • Re: Re: Re: Renesmee

    Mackenzie taky bude hrát Renesmé neboli Nessie :D
  • Re: Re: Jesseynka- Twilight

    Jéžiš. Fotky nemluví za vše. Zdání klame, abys věděla, jaká je, musela bys ji poznat osobně! :DD
  • Re: Re: Re: Renesmee

    Nene, natáčení začalo s Mackenzie Foy. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit