Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Ježiši

    No, tak se asi p*eru, protože já vás nechápu. Sledujte ověřený zdroje, ne nějaký... blbosti. :)
  • Re: Renesmé bude hrát Mackenzie Foy

    Nebyla to fáma, rozhodovalo se mezi Mackenzie Foy a Bellou Thorne
  • Re: vyste divny

    Blbost, musela by na tebe přijít :/ :DDD
  • Re: o muj boze

    Bella není zpěvačka! :P
  • Re:Jessyca

    Mně se Bella moc líbí.Mně příde jako normální holka.Je to můj idol a moc se mi líbí v Na Parket jako Cece.A hezky se obléká.
  • lol

    nevite o ni neco vic? napriklad povaha , spravanie , (ci s nekim chodi) .....
  • lol

    PLS mate na ni kontakt napiste ho sem
  • Re: znám jí

    a ty na ni mas nejaky kontakt?
  • kontakt

    nemate na ni nekdo kontakt (skype,ICQ,....
  • Re: vim o ni vsecko

    a vis jesi ma i skype? ci ICQ?(jaky)
  • nevim

    ja uz si to nepamatuju mamka mi tu fotku vymazala a ja uz si to nepamatuju
  • jak vipada pokoj

    jak vypada muj pokoj dkyz sis ho vifotila hmmmmmmmmmmmmmmmm
  • o muj boze

    jak nekdo muze neznat radku mam jeji plakaty po celim pokoji minulej rok sem byla na jejim koncerte jestli chcete videt jeji fotky tak se mrknete na muj facebook
    a nebo na jeji je tam pod jmenem radka špetová
  • vyste divny

    ten kdo nezná radku tak ten je pekne divnej jednou kdyz sla z koncertu domu tak sem jí sledovala dokonce jsem si vyfotila jeji pokoj a to nelzu
  • neznam

    stejne ji neznam
  • dekuju

    a vazne dekuju
  • vim o ni vsecko

    jestli tady mluvíte o radce špetové tak je ohromě super škoda že už není jetix strašně mě bavil ten seriál ve kterym hrala .rozbal to byl můj oblíbený serial


    vim o ni uplne vsechno treba ze je skromna ze se narodila 3 5 2001 a je strasne talentovana a na svuj vek krasna strasne ji mam rada
  • nelzu

    nelzu
  • je známá

    no to ti tak věřim že je to tvoje nej kámoška hele všichni kdo si myslite ze ta holka lze tak sem prosim napiste komentar vsadila jsem se ze lze a taky ze sem napisete spousta komentaru o tom ze lze
  • znám jí

    ty nevíš kdo to je je to moje nejlepší kamarádka a to nekecám a mimochodem je to moje nej kámoška

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit