Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Good luck Charlie

    3x20 Maxova tajná holka :D
  • Re: Jesseynka- Twilight

    Přesně! Mš přijde jako nafoukaná zrza. *16* Fotky mluvý za vše! *1* *1*
  • Re: Ježiši

    Ona tram hrát nebude!! Hraje tam Mackenzie Foy, na PC ji akorát trochu upravý. Sejmou ji obličej a dají to na obličejík miminka, tak aby to sedělo!!! *8* *8*
  • ...

    Ohhhhh su starsi a vubec na to nevypadam!!!...:DDD takze v tom serialu nekecaly ze jim je 13 a ja myslela ze uz jim je tak 17:D
  • Good luck Charlie

    Nevíte kde se měla objevit v Hodně štěstí, Charlie?
  • Re: o co jde?

    a uz chapu o cem kecate *15* *15* *15* *15* *15*
  • o co jde?

    o co jde?a o cem kecate? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *5* *5* *5* *5*
  • lenghartik

    Renesmé bude hrát Mackenzie Foy

    Seznam herců už je daný a Bella Renesmé hrát nebude, hrát jí bude Mackenzie. Myslím, že to byla jen fáma, že ji bude hrát Bella... *3*
  • Re: je hezká

    souhlas *5* navíc robertovi to sluší a taky bych chtěla vypadat jak ona *4* *4* *4*
  • je hezká

    co všichni mají že je stárá *9* vždiť robertovy taky není semnáct a ve filmu tak vypadá *5* stačí jen někdo kdo si pohraje na počítači s obličejem a postavou a máte tu 2leté děcko na to ta ta *15* *15* *4* *3* *14* *4* *14* *5* *3* *1* *1*
  • Ježiši

    hele ja nevim co resite bella tam hrat bude a s ni jeste asi 4 holky protoze rychle dospiva proste jich tam bude hrat vic ctete bloky a naucte se anglicky *10*
  • anabell.d

    Re: Re: Twilight saga

    to jo no....ona se na roli Renesmé poidle mě nehodí...nevím jak vy ale podle mě je na to moc stará...měla by jí hrát Mackezie Foy..ta by dotoho zapadla mnohem víc...
  • Re: bože !!!!

    Hmm to teda tení jim záleží na našem názoru a já si upřímně myslím že jako renesmé se tam......... chodí *16* *16* *16* *16* *5*
  • bože !!!!

    pane bože to je snad jedno jestli se vám tam hodí nebo nehodí hlavní je jestli se tam bude hodit jim *10* *10* *10* *8* *8* *8* *9* *9* *16*
  • Re: Re: Renesmee

    Nemohla by si mi dát odkaz na oficiální anglické stránky twilight?=DDPROSÍM....=O)* *14* *3*
  • lucik188p

    Re: Renesmee

    no je pravda že ma jinou barvi vlasu než edward ale mužou ji je obarvit ale mebi spiš zajimalo kdo bude hrat Renesmee jako nalou *3* *3* *3* *3* protože vknižce ji popisujou jako maliho smiška (andilka)*4* s dablikem vtele proste nadherni miminko *3* *3*
  • jazz-nessie

    Re: Renesmee

    Hele, ale ona když jí bude ve filmu pět, má vypadat na nějakých 12 xD, a bude jí 100% hrát, četla sem to na oficiálních stránkách, anglických Twilight.
  • nanny.18

    Renesmee

    Já slyšela že už je to potvrzené a že Renesme bude hrát určitě.Ale je pravda že mi láme hlavu to jak bude hrát dvouletou holčičku *1*
  • hannahmiley

    Narozky

    Bombyc!Ona je o 5 dní mladší než já!
  • ...

    když jsem poprvé někde viděla její fotku, první co mi blesklo hlavou - ta by mohla hrát Reneesme! Jenže přece jenom je jí 12, až se to bude tak příští rok natáčet, bude jí dokonce třeba ž i 13 a až v takové fázi ve knížce vlastně vůbec není a to je celkem podstatný "detail". Skvěle by se na tu roli hodila, ale chce to někoho mladšího...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit