Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je taky pravda leo by se mnel rozhodnout bud holku z serialu na parket nebo na kopnito uvidime jak se rzhodne
  • no vidis ja ti to rikal
    *11*
  • trošku pozdě ne
  • Happy Birthday *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • L.a.s.k.a
    Ty máš tež logiku jak prase..Taj to,že tady dá český bulvar něco,neznamená že to je ještě pravda.Bella teďkon chodí s někým jiným,podle videí na youtube..A kdyby ses podívala dál tak podle tebe se podvádí všichni dohromady,protože Oliviia chodí s někým jinám(y) *3* *3*
  • Mifinka23
    Happy birthday Bello!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* 16. smajlíků
  • LOL.. Asi bys měl vědět, že už přes 2-3 roky chodí s Tristanem Klierem - Není to hvězda, ale je to baseballista! Asi by sis měl nejdříve ujistit informace! ;) A tento článek je už o něco starší a tak se to nezměnilo a navíc Tristan není celebrita, takže se tam NEMŮŽE ukázat!
  • jak to muzes vedet vzdyt to nevis najed na jeji zivotopis i najejo pak uvidíš
  • hele lidicky když mate radi bellu tak strasne tak ste si mneli uvědomit ze chodi ted z leo howardem nevim jestli ho znate pak napiste
  • to mne taky rozhodilo ale jsem rad ze ma bella kluka který hraje v serialu nakopni to at jim to vidrzi co nejdele *10* *16* *14*
  • bellathor1996
    no že tam je že sní chodí o je divný co
  • ona s leem nechodí on chodí s Micaylou Johnson *4*
  • Nechci se do toho nějak plíst, ale víš Tristan není slavnej-prostě žádná osobnost proto tam není napsanej(kdyby něco tak už by tam byl)
  • bellathor1996
    teď jsem trochu zmatená.
    Vždyť bella chodí s tristanem klierem a tam je že chodí s leem howardem
    to je divný....
  • Bella momentalne podle tu údaju chodí s Leom Howardom a kdz nanej kliknete tak on hodí s Bellou i Oliviou Holt... On je podvadí nebo ccccco???????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mě se Bella líbí, je mi sympatická , působí mile , a...no kamarádi se s každým prostě fajn holka *4* *4* *3*
  • Bella Thorne a Zendaya Coleman jsou nejlepší herečky a tanečnice na Disney Chanel. Bellu mám ráda protože hraje v hodně filmech a nejlepší film kde hraje je Na parket Chicago *1* *2* *14* *4*.
  • Bella Thorne je fakt nej,miluju tanec,a hudba kterou nazpívala se Zendayou Coleman je úžasná a nejlepší je že Bella je váha jako já.
  • by se k sobě hodili, co říkáte?
    nejkrásnější sportovec na světě *14* *14* *14*
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php *14* *14* *14*
  • máš pravdu on je ve skutečnosti třeba skvělej akorád v na parket! hraje divnýho. Jako třeba Caroline Sushine ta hraje jeho dvojče a v Marmadukovi hraje hodnou, milou, normální holku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší