Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella is my favourite celebrity!!!!!!!!!!And of course Zendaya!!!!!!!!!!I would very much like their autograph.They are simply the most amazing girl in the world.I love you Zendaya and Bella hope to ever meet.A love shake it up!!
  • Bella je NNNNNNNNEEEEEEEEJJJJJJJJLLLLLLLLEEEEEEEEPPPPPPPPŠŠŠŠŠŠŠŠÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bella je úžasná,krásná a skvělá herečka a zpěvačka společně se Zendayou a když s někým chodí není jedno s kým ? no a že chodí s Kentonem Dutym :) Má ho ráda-ať si sním třeba chodí(nemyslím to zle) ale nechápu proč píšete a teď cituji: jsi super ale nechápu jak můžeš chodit s guntrem.
  • tak za prve : ona s nim nechodi je to len bulvarna blbost a za druhe je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pekna a mila *14* je proste jedinecna *14* *14* *3* *1*
  • Bell si prostě nejlepší!
    A Bell nechodí s Guntrem *6*
  • Viš kdyby si "guntra" znala lip a ne jen z pořadu Na parket tak je ve skutečnosti ohodně lepší on tu roly jen hraje!!! *15*
    Jo a Bello jsi prostě nejnejnejnej... *14* *14* *14*
  • Bell se mi né mám jí hrozně ráda jak se oblíká a tančí ale nechápu jak může chodit s guntrem!!:) a daya její vlasy sou taky super ale taky pěkná :) mám vás ráda holky:);)
  • Mám ráda hrozně bell je pěkná a umí se oblíkat:) ale daya se mi líbí taky má pěkné vlasy :) ale jinak bell jak můžeš chodit s guntrem??:) a jinak sou to super holky *14*
  • Bella a Zendaya si jezdí do Japonska ale jejich největší fanynky jsou tady v srdci Evropy.
  • Bella i Daya je super ale Zen mam možná radci ale Bella je taky supeeeer a miluju Na parket! Jsem jejich veeeelka fanynka...
  • Bell i Daya jsou super ale Zendayu mam možná radši ale Bellu mam taky hrozne ráda a miluju Na parket!
  • Bella Thorne je super,a naparket taky jsem hrozná fanynka Belly Thorne a kdo říká že je hrozná tak ho neznám *3*
  • je super mám jí ráda v seriálu na parket nej je díl vezmi si to *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Bella je prostě nejlepší
  • ten kto povie ze Bella je škaredá tak nema vkus. ona je krasna, ale musim povedat ze jaj najnovsi zostrih vlasov jej nesedi ani v na parket3 nema take pekne vlasy tie predtym boli lepsí *6*
  • Ses anglican nebo co *11* *12* *8* *9* *13* *16* *10*
  • nn chodí s Tristanem Killerem
  • ona chodí s Kenton Duty
  • I Love Bella Thorne *14*
  • rose.l
    inak, nemera 171, je nizka meria len 166. Nevim aky ehm..deb.il To TaM naPIsal *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší