Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol

    dej si do google maps Hollywood, Los Angeles, Kalifornia Bella thorne house a najdi si hollywood central studios
  • no ja si myslím že to číslo pravdivé není ale bella mi napsala I really Bella Thorne and that number is true takže nevím jestli je to dokonce ona ?? *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • vjem ze neskoro ale vsetko najjjj *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • Nechte to už bejt

    Hele, lidi, nechcete toho už nechat? Počkejme si na Rozbřesk a teprve potom se o tom všem bavme. Není to logické? A každý ať si nechá svůj názor. Vsadím se, že kdybych přišla k vám domů a zeptala se vás na Bellu Či Mackenzie, akorát byste mlčeli.
    • Bella , já fakt nevím proč se o tom začlo mluvit , v USA (Amerika) ani nikdy nebyla řeč že by tam bela hrála ! hraje tam Mackenzie ! Bella tam nikdy hrát neměla !
  • Deuce Martines prosimte kazdej umi tancovat ale ne tak dobrre ako oni oni sou talentovany.........a nic proti chtela bych tebe videt tancit hihihi-...:D *1* *1* *15* *15*
  • SSS

    Ja davam na zahlasuj.eu bella thorne vs mnohe hviezdy mužete hlasovat a bella zatim bojuje vs miley cyrus and rytmus a vytezy zatim takže kdo vyhra za tyden to newim
  • Happy B-day Bella *4* *3*
  • neví někdo z vás její telefoní číslo myslim Belly Thorne
    • mám :)
  • TOHLE JE PRO BELLU :

    ILOVE YOU BELLA *15* *15* *15*
  • Bella je uplne naj ... date mi niekto jej mobil alebo twiter ?????I LOVE YOU BELLA! !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit