Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím že si to nepřečteš ale stejně - Všechno nejlepší Bello♥ :))
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* já nevím jak vy ale já miluju i zandayu i bellu *4*
  • ona nevie spievat :DDDD hehehe ! si ten klip pozri uplne upravane este aj hlas stiseny ked spieva bi to zakrili uplne keby ste vedely co chcem spravit ja tak bi ste sa mi vismialy
  • sak pockaj ja si ta najdem a tak ta zmastim s teleskopom ze ani pcko nezapnes !
  • *16* *16* *16* *16* *16*
  • Bella momentalne podle tu údaju chodí s Leom Howardom a kdz nanej kliknete tak on hodí s Bellou i Oliviou Holt... On je podvadí nebo ccccco???????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Ne nepodvádí je tam na psano vstah což znamená kamarad *2* *15* *2* *2* *15* *3* *2* *2* *15* *15* *15* *3* *3* *4* *4* *4* *6* *5* *5* *5*
    • to je taky pravda leo by se mnel rozhodnout bud holku z serialu na parket nebo na kopnito uvidime jak se rzhodne
    • L.a.s.k.a
      Ty máš tež logiku jak prase..Taj to,že tady dá český bulvar něco,neznamená že to je ještě pravda.Bella teďkon chodí s někým jiným,podle videí na youtube..A kdyby ses podívala dál tak podle tebe se podvádí všichni dohromady,protože Oliviia chodí s někým jinám(y) *3* *3*
  • ahoj *8* *8* *8* *8* hustý
  • ble bella ostuda světa
  • http://tinyurl.com/pn6d24x ,Nejpopulárnější hvězdou z Disney klubu, je ve světové hitparádě STARmeter na IMDb.com, Selena Gomez, ale tahle Bella Thorne, se v posledních měsících umisťuje dokonce výše.
  • Bella je ůžasná je to můj vzor je ůžasná herečka,zpěvačka a modelka taky tancuju už od 4 let.Už dlouho si moc přeji jet do USA a setkat se z Bellou. *4* *4* *4* *3* *3* *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit