Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vi ste zmrdi haha velky ja mam na ni vsechno hihi kdo chce cislo vi volové *1*
  • s dramatikou di do ........ pisal som to u kamarata a jemu klavesnica funguje za rok :D a ta radka ? na ten mail som pisal a do teraz nemam odpoved takze trosku pochibujem
  • Bella je namyšlená kr*va která se předvádí špulí držku jako 30ti letá ženská! Nesnášim ji
    a to jak je blbá v Na parket je nejspíš doopravdy . Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    *16*
    • A to víš jak že je namyšlená?!Tak to jí asi znáš dáš mi na ni číslo?Asi ne ty blbko!!!
    • bella thorne není namyšlená a už vůbec ne k***a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bella thorne je moc dobrá ty náno hnusná!!!!!!!
      • Konečně inteligentní člověk
    • Ty si kr*va proč sem píšeš ta malá namyšlená supermodelko *16* *10*
  • Bellu úplně žeru je to moje nej nej nejlepší a oblíbená herečka!!!! *14* *3* *15* *2* *1* *4* *5* *6* *7*
  • a co to mas jedno :D aj tak sa nepobijeme :D iba sa budeme slovne urazat ako som zacal ja :D
  • Bella je NNNNNNNNEEEEEEEEJJJJJJJJLLLLLLLLEEEEEEEEPPPPPPPPŠŠŠŠŠŠŠŠÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I <3 HER SO MUCH *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • nikdi sa sem nepozrie ty lol lebo nevie slovensky *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Zevraj hej podla toho co viem :DDD kvuli tomu si to pozrem
  • umí česky ale jenom trochu ale domluvíte se sní ty slova co neznáte anglicky jí řekněte normálně(pomalu *4*)česky a ona vám na ně odpoví když mi někdo napíše na email smiley098@email.cz tak mu poradim číslo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit