Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xD co coooooooo xD no vies ak chces niekoho uputat a nevie ani ze taka krajina existuje treba spravit bombu xD
  • DeSantic
    jezis prestante kecat o takychtoch kravynach *6* *6*
    • ti si kravyna aj tvoji futbalisti sú nudný *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Bella Thorne a Zendaya Coleman jsou nejlepší herečky a tanečnice na Disney Chanel. Bellu mám ráda protože hraje v hodně filmech a nejlepší film kde hraje je Na parket Chicago *1* *2* *14* *4*.
  • Pocuvaj ja ti dam nauc sa gramatiku pisal som to u kamosa na klavesnici a to je jak ist sa sankovat v lete a este takto naco sem leze kdis je nemate radi nebo mate radi zendyu ? dete si k ni na blog tvl :D atd. atd. atd.
  • to je pravda anča aj tancovat vie každy aj ja *5* *5* *5*
  • Robim s Kamosom xD
  • TO sem uz psal ? aha jo tak to tu mate zas a naucte sa to naspamet :D aspon ked vam o to ide tak sa snazte neco spravit zo sebou nebo take neco :D kdis ji tak milujete :) :DDDDDDDD *12* a kdis je to tu o ti radce ................... no coment :D
  • aluska33
    Když si dáte novinky tak tak někdo psal,že Bella thorne hraje v Twilight ságe poslední část Renesme tak to teda není pravda to hraje Mackenzie Foy
    • superHanka
      Suohlasím, dřív mě to pletlo *15*
    • Ale mala tam hrať :) Škoda že tam nakoniec nehrala :/
  • Haha klud dobreeeee a kdis ssi mislis ze je zendaya lepsi tak si di k ni na blog :DDDD
  • Já mam taky Radku ráda . Ale Bellu taky. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit