Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella Thorne je fakt nej,miluju tanec,a hudba kterou nazpívala se Zendayou Coleman je úžasná a nejlepší je že Bella je váha jako já.
  • je známá

    no to ti tak věřim že je to tvoje nej kámoška hele všichni kdo si myslite ze ta holka lze tak sem prosim napiste komentar vsadila jsem se ze lze a taky ze sem napisete spousta komentaru o tom ze lze
    • nelzu

      nelzu
  • rose.l
    inak, nemera 171, je nizka meria len 166. Nevim aky ehm..deb.il To TaM naPIsal *12*
  • heeej photos
    www.standamerhout.com

    fotografie fotograf photos moledl photos fotograf praha najlepsi fotograf modny fotograf fashion photograph photographer profesionalny fotograf profi photos fashion loock celebrity photos star
    photographer
    http://www.standamerhout.com/
  • Mám ráda hrozně bell je pěkná a umí se oblíkat:) ale daya se mi líbí taky má pěkné vlasy :) ale jinak bell jak můžeš chodit s guntrem??:) a jinak sou to super holky *14*
    • tak za prve : ona s nim nechodi je to len bulvarna blbost a za druhe je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pekna a mila *14* je proste jedinecna *14* *14* *3* *1*
    • Viš kdyby si "guntra" znala lip a ne jen z pořadu Na parket tak je ve skutečnosti ohodně lepší on tu roly jen hraje!!! *15*
      Jo a Bello jsi prostě nejnejnejnej... *14* *14* *14*
  • bella le dobrá nevim co proti tomu máte vy IDIOTI! *2* *1* *10* *12* *16*
    • promin ale tady je vetsina(jako ja) za to, ze je Bella dobra tak nechapu proc nas tu urazis
  • ale jinak je dobra
  • PetulQa ja som ich videla tiez nazivo a mám od nich aj podpisi a su super a dokonca som si natocila video ako s nimi len tak trochu tancujem v sale kde nacvicuju tance do shake it up bolo to skvele leto *5*
    • Aj podle mně. Musím souhlasit s iliin *3*
    • Ježiš... aká trapas. Veď oni s nikým takto v živote netancovali...
  • vim o ni vsecko

    jestli tady mluvíte o radce špetové tak je ohromě super škoda že už není jetix strašně mě bavil ten seriál ve kterym hrala .rozbal to byl můj oblíbený serial


    vim o ni uplne vsechno treba ze je skromna ze se narodila 3 5 2001 a je strasne talentovana a na svuj vek krasna strasne ji mam rada
    • Re: vim o ni vsecko

      a vis jesi ma i skype? ci ICQ?(jaky)
  • heeej photos
    www.standamerhout.com

    fotografie fotograf photos moledl photos fotograf praha najlepsi fotograf modny fotograf fashion photograph photographer profesionalny fotograf profi photos fashion loock celebrity photos star
    photographer

    http://www.standamerhout.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit