Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neměla by Bella hrát Renéesme Cullen? :)
    • Měla ji hrát, ale má smlouvu s Disney, když ji poruší, nebude moc hrát v Na parket, takže v Breaking Dawn hrýt nebude, Nessie bude hrát Kenzie Foyová. :)
  • Bella is my favourite celebrity!!!!!!!!!!And of course Zendaya!!!!!!!!!!I would very much like their autograph.They are simply the most amazing girl in the world.I love you Zendaya and Bella hope to ever meet.A love shake it up!!
  • LOL

    Ahoj neviete nekdo adresu do studia ? hladaj som na face... nic :D kebi ste mali adresu do studia napiste pls diki moc
  • Jej osud :D

    Otazka : ako sa dostala k modelingu ... ako sa stala slavnou. Toto ma zaujima :D su tie "rozmeri" co su tu pisane prave :D ale vazne. Paci sa mi poviem vam jednu vec kazdi sa mi vismeje takze to nenapisem
    • to je lehky , kvuli sourozenum , ty bli slavni davno predtim takze do reklam se dostala kvuli slavnym sourozencum ! takže protekce , kdyby jeji sourozenci nebyli slavni , ted by bela nejspis chodila na normalni zakladni školu v americe a ani jeji spolužáci by nevěděli jak se jmenuje !
  • kontakt

    nemate na ni nekdo kontakt (skype,ICQ,....
    • Re: kontakt

      já na ní mam email :smiley098@email.cz
  • Ti

    Dcvstwiglight ... ci jak to je Mackanzie ci jak sa to pise nwm presne hej kapisto ale nechapem co si mislel/a tim "Bella" (jej prezivka podla seckeho nemusis hovorit cele meno Anabella :D)
  • I you love. *4* *4* *8* *7* *9* *11*
  • Bella Thorne

    ja sem nevidel žeby bella hrala v wizard of wawerly place
    • Re: Bella Thorne

      Hraje tam v jednom díle Maxovu holku ;)
  • lol

    PLS mate na ni kontakt napiste ho sem
  • SSS

    AHA ona byla maxova holka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit