Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radka

    radka je moje oblibena zpevacka
    :)
    • Re: radka

      jaká radka,já se radka jmenuju ale žádnou zpěvačku radku neznám
    • Re: radka

      Radka ?
      • Re: Re: radka

        no prostě radka
  • Jsi nejlepší prostě super mas krásný vlasy a krásně tančíš!!! *4* *14* *3* *14* *4*
  • VŠE NEJ NAROZENINAM A NOVI FILM A BISE MENOVAL DKY DOSTANU KLUKA A BY TAM DAVALA ARIANA GRDE MESSI FOTBALIST JUSTIN BIBER DEBY RAYEN MILEY CYRUS A ZEDAYE A HLAVNI ROLY TY 2 ARIANA 3 MESSI 4 MILEY 5 ZEDAYA 5 DEBI RAY A 5 TREBA SELE NA GOMES VŠ NEJ 18LE *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *16*
  • lol :D chlapce mas smolu no :D
  • cs debilove franta je spjet a ted vam to nandam ste čura=i vohohou a mate to deme=ti *5* ste v prdeli vou haha deme=ti
  • lol

    Ludia napisem vam sem jednu vec asi to uz viete ale ten kdo je do Belly buchnuti tak nech sa schladi lebo asi chodi s Jake T. Austin ale nejsom si isti ked pojdete na Facebook a date tamdo vihladavania Anabella Thorne a pozrite si all foto ale nejsom si ist foto su zo 15-30 juna
    • Re: lol

      tam tich anabelly je kopu
    • Re: lol

      ja sem to nenašel
  • ty kokos prestante tu pisat po anglicky a si to dobre napisal Aduli ze ma krasne vlasi *3* *3* *3* *3* *3*
  • *14* She is Amazing and very very beautiful! *14*
  • SSS

    JO CHODILI SPOLU VO WIZARD OF WAVERLY PLACE A TU FOTKU SI KOUKNU
  • smiley098@email.cz no tak mi ho dej
    *16* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit