Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do toho ti nic není *16* *16* *16*
  • :s)

    Spevačka? Nieje spevačka! :D :D :D Nahrala jednu pesničku so Zendayou, aj to jej hlas je robeny cez PC. Nevie spievat!
  • se nezblázni *12* *12* *12*
  • ahoj před chvílí jsem mluvila s bellou ale ne protože bych se s ní znala ale napsala jsem na email bloggersky@seznam.cz a ona my ho dala je fakt super řekla sem jí že jí mam ráda a na ní šlo vidět jak je nadšená (slyšet) pozor kdo neumí plynule anlicky bude se pořád ptát what what???????????
    • Hej radko jak to může být její e-mail když je to seznam.cz ??? Sis to jen vymyslela ...de to vidět
    • pardon Blogersky@seznam.cz to je správně
      • blogersky@seznam.cz ? ona je angličanka tak by snad měla mít email .com ne ? :DD
  • SSS

    se zendayou ma 2 songy
    • Re: SSS

      Má ale hlas ma prerobeny cez pocitac, pisu o tom vsade! A ved nepocujes?
  • je proste super videla som všetky diely shake it up.
  • doopravdy hraje v rozbřesku ja to četla na internetu
  • lol

    Mas pravdu lebo ked si pomislim co secko sa da spravit cez pc a ine hracky tak je to teda pecka najebes par uprav stacia kludne 2 a je to ale vobec ma to nenapadlo
  • lol

    videl som ten klip asi 20x pocul som ze je ten hlas prerobeny ale nedoslo mi to ze nevie spievat kim si to sem nenapisal
  • lol

    nema nahodou nekde vistupovat ? :) rad bi som sa na to pozrel :D jak to tam zejebavaju :D s tim hlasom :D
    • Zendaya spievat vie. Momentalne nahrava aj novy a prvy album. http://www.youtube.com/watch?v=weDuJOXEPME&feature=related
      Pusti si toto, Bella spieva bez upravy Nazivo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit