Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me pride fajn ale na to ze ji je 17 nevipada a to kvuli tomu ,že se oblika jako de*ka joko vkus to ujde ale prostě to k ni nesedi
  • trošku pozdě ne
  • ů máme tu dalšího amatéra co prostě jenom žárlí ehm promiň vážně je namyšlená rozlišuj seriál a realitu holčičko znáš ji?neříkám že já jo ale myslim si že je fajn:) jestli se chceš sprostě vykecat používej k tomu víc hvězdiček:)
  • já miluju bellu já totiž vim úúúúúúúúplně všechno o ní *14*
    • jo , když o ni víš všechno , tak jaké ma zvířata ? a jak se jmenují ? Nemáš ani páru co ? Má 6 koček , dva psy , želvu a žábu.
  • co vravis
  • mě se Bella líbí, je mi sympatická , působí mile , a...no kamarádi se s každým prostě fajn holka *4* *4* *3*
  • to se vlastně ptáš koho.
  • hele ale ona nebude hrát v rozbřesku!!! Renesmee bude hrát Mackenzie Foy!!
    • Bude hrát v Rozbřesku! Jen až bude Renesmé starší, víš? Mackenzie Foy bude hrát sedmiletou holčičku, nebo ta nějak, promiň teď si přesně nevzpomenu, ale Bella bude hrát Nessie, až bude starší :) promiň, že je to tak zmatené, ale píšu povídku, takže jsem myslí pořád u ní. *4* No ale bella ji bude hrát až někdy na konci. *3*
      • aha děkuji za ujasnění *4*
  • Máš ráda Bellu a chceš jí popřát k 15.narozeninám víc na http://naparketweb.blog.cz/1209/happy-15th-birthday-project-bella#komentare
  • Bella je super jednou když jsem s ní natáčela tak mi řekla že jsem skvělá tanečnice i když já moc dobře tančit neumím. *3*
    • Jajinka008
      nevěřim,jak ses mohla dostat do ameriky?Chci vidět tvou roli v Shake It Up lhářko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit