Přejít na výpis diskuzí

Benjamin McKenzie

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělej! Anejvíc se k němu hodí marrisa z seriálu O.C. jen škoda že umřela :/ čekala jsem že se vezmou a místo toho byl pohřeb,to mě naštvalo ale jinak je to dobrej herec a zase tak malý není,znám menší kluky herce *14* *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *14*
  • hojk

    ahoj máš recht je pravda že ben je ženatý ?
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Jason Earles

    jn :D
  • Narozky

    Všechno nej k narozkám :* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4*
  • venilka

    ♥♥

    On je prostě dokonalej♥♥ :-*
  • :-*

    Jedním slovem - úúúúúúúúžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 30.04.1998

    Jason Earles

    Je strašně podobnej Jasonovy Earlesovy
  • Re: Re: Re: Je slaďoučkej :-*

    Nechápu, proč se mám klidnit. Děláš jako bych byl naštvanej nebo co. To slovo nemám rád
  • tereza009

    Narozeniny

    Přeji trochu opožděně vše nejlepší k narozeninám. A mnoho úspěchů do dalších let. The O.C je nejlepší a sním všichni herci co tam hrají. *4* *3* *14*
  • 12mileynka12

    je nadhernej

    je upa k sezrani nadhernej je *14*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší k narozkám!!!!!
  • Miluju

    Nejlepší nejhezčí prostě Best..Miluju ho muck *14* *14*
  • markeet16

    Re: Re: On je prostě...Ben...yeah

    tayk bych chtěla mít takovýho kluka:)máš štěstí:)
  • marti.

    miluju:D

    jaaj pane boze on je proste pan dokonalej upe upe moc moc moc nejvic ho zeru ooo nejvic jsem do nej blazen ja ho nekdy nekde potkat tak asi padnu na hubu:D.. a pak za nim pobezim a uz se ho nepustim:D!! a s marrisou???...no o tom ani nemluvim ti dva se k sobe nejvic hodi!!;) jednou bych je chtela videt ..to bych asi omdlela krasou a sliny bych mela az na nahou:D!! miluju miluju miluju!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • van

    Re: Lol

    mno pravda ..plostě k sežrání a ten jeho úsměv žhé ... *14* plostě klásnej ...nejrásnější !!!
  • Lol

    on je upě k sežrání nemám pravdu??kdybych ho poznala tak bych se hned na něho vrhla a už bych ho asi nepustila *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • avrilie

    I love you

    on je úpa klásnej a k zulíbání *14* *1* strašně moc hezky jim to s Marissou sluší!!!! *15*
  • i love you

    lllllllllllllooooooooooooooooobbbbb bkaaaaaaaammmmm taaaaaaaaaaaaaaaaaa si sumnyyyyyy zeriem ta cmuuuuuuqqqqqqqqqqqq
  • Re: On je prostě...Ben...yeah

    Bude to znít zajímavě, ale přesně takhle vypadá můj přítel.....a má i takovou povahu. V době, kdy nám to neklapalo se začal vysílat ten seriál...což mi celkem pomohla.....Ale není to med...Zážitky a vzrušení v plných doušcích....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit