Přejít na výpis diskuzí

Benjamin McKenzie

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beníík:D

    noo co k němu dodat?:)......jen to že je moooc sladkej a roztomilej a kdyby byl takovej jako je v O.C ve skutečnosti *1* tak bych si ho okamžitě nastěhovala k sobě *14* *14* *14* Lovuju ho *1* *14* *14* papa *3*
  • Ben

    BEN *14* prostě je krásneeej *14* *14*
  • O.C

    O.C je nejlepšííí seriál co můůže bejt škoda že ho tak rychle skončily :-(
  • Benjaminek

    Benjaminek je proste sladouckej meda:0)V serialu O.C. mu to moc slusi,ale abych rekla ta jeho new image se mi moc nezamlouva,vypada o hodne starsi:( ale i tak je hezky,ne?? *1*
  • ježiš on je fakt sladkej ...a v tom serialu je ještě lepšíí , a newíte jak se jmenuje ten jeho nevlastní nrách v O.C ?? kdyby ste to zjistily tak mi prosím napište na mail ...díky
  • uihgwee

    ja si te beru jako priklad nejvic by me potesilo te videet chci byt jako ty!!!!! *4*
  • Kukuč :P

    Béén, upe kráásnej kukuč má, z něho se dá poznat jestli je zamilovanej nebo néé, prostě sladkééj :-** *14* *14*
  • O.C. is the best

    Benjamin MCkenzie je nejlepší v tom seriálu a ještě s Marissou to by prostě bez nich nebylo ono *3* *14* *14*
  • Je slaďoučkej :-*

    Ben je fakt ten nejsladší herec na světě! *4* ..je to fakt mrtě slaďoučkej klučina!..upee ho žeru...má hrozně klášnej kukuč...a hefký tělo...stě je celej upee úúúúžasnej *14* ... PS: a ten jeho seriálovej nevlastní brácha se menuje Adam Brody (hraje Setha Cohena)...
    • Re: Je slaďoučkej :-*

      Seth Cohen (Adam Brody) není v jeho seriálu žádný brácha ani vlstní. Seth žije v úplné rodině. Sandy do vytáhl z vězení, aby začal Ryan nový život a aby měl, co neměl v dětství.
      • Re: Re: Je slaďoučkej :-*

        mas v tom zmatek chlapečku nebo holčičko *1* Cohenovi Ryana adoptovali jestli sem to dobře pochopila *1* takže Seth je jeho nevlastní brácha a jestli tomu nevěříš tak to najdes na vsech strankacha dokonce se o tom v serialu i několikrat mluví *1* takže klídek *1*
        • Re: Re: Re: Je slaďoučkej :-*

          Nechápu, proč se mám klidnit. Děláš jako bych byl naštvanej nebo co. To slovo nemám rád
  • milujem ťa

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* newiem ako vam ale mne sa uplne najviac lubi ryan je NAJlepŠÍ aaaaaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    jeziiiis tak ho polizat aaaaaaa *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit