Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyoncé

    Je to celebrita, která je nejenom velmi talentovaná, ale označila bych ji jako krásku s velkým K. Z černých zpevaček současasnosti je opravdu nejlepší, má pervektní vystupování, styl, vizaš. Beyonce rozhodně nikoho nenapodobuje, naopak je velmi svá! Z nejlepších bílých zpěvaček je Aguilera nejlepší, má perfektně exponovaný hlas. *4*
    • Re: Beyoncé

      *5* nenávidím lidi co říkájí o Beyonce že neumí zpívat
      • Re: Re: Beyoncé

        Říct, že Bee neumí zpívat.. to snad ani nikdo nemůže.. chtěla bych vážně všechny ty "frajery" a "frajerky" vidět v akci.. To musí být podívaná:D:D Ale kritizovat jooooo to uměj *1*
      • Re: Re: Beyoncé

        tvoje klipy jsou moc moc mocinku nadherne *4*
  • nej je aguilera

    nejjjjjjjjjjjjjjjj je proste christina aguilera.mam jeji majl.chcete ho?tak mi napiste na kikca.kocova@seznam.cz *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Super girl

    já mám hroooooooooozně ráda beyonce *14* *14* užasně zpíva,vypadá....je to kočka...moc se mi libila v dreamgirls!!!! *4* libi se mi když je z nejakým tim jejím synovcem ..a chtela bych aby mela taky díte..moc ji to s detmy sluši ...proste ji mám rada takovou jaká je .....I LOVE BEYONCÉÉÉ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ?

    BEYONCE JENOM KOPIRUJE NECHALA SI UDELAT ZADEK JAKO JENNIFER LOPEZ OBLEKA SE JAKO ONA NA J.LO NEMA ........ *1* *5* *3* *13* *9* *8*
    • Re: ?

      Ale každý musí mít v životě nějaký vzor,i když pochybuji o tom že Beyonce kopíruje Jennifer Lopez.Je každá úplně jiná!!!
      • Re: Re: ?

        Beyonce sama řekla že má za vzor Tinu Turner... a tady slečna EVE by si měla uvědomit že Beyonce si žádnej zadek udělat nenechala.. je to její vlastní.. J.Lo neni rozhodne jejim vzorem .. tak klid než začneš srovnávat!! *8* *16*
    • Re: ?

      udělej si pořádek v tom kdo koho kopíruje ano?? to že mají podobné styly ještě nic neříká o kopírování! Ty asi budeš pořádná hvězda co... radši si jdi vychvalovat J.Lo i když kdyby ona věděla že má fanoušky jako seš ty.. asi by s tím sekla...
  • Beyonce

    No jo narodila se už v roce 1974,to by byla pěkná kravina aby zpívala v tý skupině DCH v devíti!!!!!!Říká se že ženy po třicítce si ubírají věk......No jo tohle holčička neodhadla....
    • Re: Beyonce

      vy mlcte protoze vy mluvite kraviny a nabeyonceani m¨nemate tek zeji nepomlouvejte.beyonce je panenka an ty kravo jedna to neni kravinan ze skupinu destiny's child zalozila v deviti protoze kdyby byla vetsi nez devet tak se jeji skupina nebude jmenovat destiny's child protoze vite co to znamena nevite tek si to prelozte kdyz ji bylo devet tak si neda nazev neka drsnacka tak si dala osudovy(poulicni,urceny)dite asi byla mala.uz ji nepomlouvejte a dejte si na me pozor *13* *13* *13* *13*
  • ...........

    No jasně když se narodila v roce 1981 tak asi ve svých devíti letech založila tu skupinu Destiny Child.To jí zřejmně nedošlo když si upravovala datum narození!!!!!
    • goo3

      Re: ...........

      podívej se na pitomou skupinou 5 Angeles, kolik je těm holkám let... a to, že jí založila v 9 přece ještě neznamená, že byly holky hned slavný ne? proč by to nemohla udělat? a to, že tě napadlo, že by si mohla změnit věk, (což je podle mě dost nepravdepodobný, páč by se to určitě neutajilo)ještě neznamená, že je to pravda ;)dej si pozor na to, co říkáš...protože jakmile tohle řekneš, někteří lidi si řeknou, že js to někde četl/a ä začnou to posílat dál jako hotovou věc..
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • Já a Beyoncé

    Beyoncé není jen skvělá zpěvačka a herečka, ale i krásná princezna! Čokoládová očíčka, dlouhé tmavé vlasy, hubené břicho...a věc kterou hodně lidí vidí jako příšernou...velký zadeček! Ale to není pravda, že je to děsný! Náhodou! Beyoncé vyhrála první místo v soutěži o nejhezčí prdýlku!!!
    • Re: Já a Beyoncé

      BEONCE je člověk talentovaný!To jen tak někdo neskousne!Ona se umí projevit jak krásou,tak vystupováním!
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Beyoncé získává na popularitě ale co se týče kvality hudby zatím za Erosem značně pokulhává!!!
  • listky na koncert

    Caute fandovia a fanynky Beyonce!
    neviem ci viete, ale 8. kvetna ma koncert vo Viedni!! mam 2 listky ale nemozem ist! tak kto ma zaujem nech rychlo pise na lucypcola@hotmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit