Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • der ist gut

    der ist gut *15* *3* *14* *3* *14*
  • Koncert

    Ahoj, jestli jede někdo z Ostravy na ten její koncert 30. dubna a má místo v autě nebo jede vlakem klidně se přidám........nechci jet sám.......díky doufám že se někdo ozve.... *7*
  • Beyonce

    Ahoj lidičky, měla bych na vás všechny takovou prosbičku. Potřebovala bych foto Beyonce z klipu Deja vu jak je tam v těch dlouhých pravděpodobně kytkatých červených šatech. Strašně prosím kdo by náhodou nějakou takovou fotku někde našel pošlete mi ji na maila Ehjuj@seznam.cz Stráááášně děkuju
    • Re: Beyonce

      aohjík no mela bych foto z klipu deja vu tak ti to poslu jj *3*
  • carolinka

    Beyonce

    Skvělá zpěvačka, jedna z mála zpívá naživo a ještě k tomu výborně...je super *14* *14*
    • Re: Beyonce

      jj gut *14* ja neumem moc cesky
    • Re: Beyonce

      30.4. bude v Praze *3* *14*
  • Beyonce

    http://www.torrentreactor.net/torre nts/1723137/Beyonce-Love-Letters-(2 008)
  • sukna

    Beyonce

    Beyonce je opravdova diva,Ma sex-appeal a hlavne talent,o kterem si nejaka Rihanna nebo Cassie mohou nechat jen zdat,Je to proste original,ktery se snazi napodobit spousty jinych radoby zpevacek.
    • terinka14

      Re: Beyonce

      jako podle mě je rihanna taky supr.....sou to obě dvě uža zpěvačky..... *3* *3* *3* *4* *4* *4* i kydž beyonce má lepší barvu hlasu a vyzpívá víc vejšky.... *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Beyonce

      to není pravda,jsou dobré všechny
      • Re: Re: Beyonce

        Vazne,Rihanna pusobi levne a zpiva prumerne,a Cassie je ostuda,neumi zpivat ani trosicku,neumi tancit,jen se vsude ukazuje,ano jeji songy nejsou spatne ale meli by je dat nejake ktera umi zpivat,cassie v sobe nema ani kousek talentu,a hezka je dneska kazda druha.
        • terinka14

          Re: Re: Re: Beyonce

          rihanna vubec nepůsobí levně nevim co proti ní máš je to taky super zpěvačka.... *3* *3* *4* *4* *4* *14*
        • Re: Re: Re: Beyonce

          mysli si,co chceš,ale já je mám rád všechny
  • Nej...nej.....nej....

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • úžasná

    je prostě skvělá dobrá, můj životní vzor, moc jí fandím, myslim si že všechno co má si zaslouží, je prostě a jednodušše SUPER I love :-* *14* upřímná nepřetvařuje se, a neni jako nějaká trapná Paris Hilton *4*
    • Re: úžasná

      přesně!!!
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • BK

    krásně zpívá *14* . *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit