Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ancovicka1

    I láf U

    to jak jí miluju se prostě nedá popsat, a když už, byla by to slohovka. prostě beyonce <krásná, ikona, nej nej ♥ :D, a ten její hlas
    její písničky jsou nej a kam se na ní hrabe nějaká avril bo tak ach jo. beyonce je pro mě prostě nejlepší zpěvačka a nechápu toho magora co tady píše že je to p... nevím jestli si che získat pozornost bo tak něco, ale ať jde do háje a nezávidí
    prostě b je uplně dokonalá a ani nevíte jak mě štvete vy co jste mohli na její koncík, já brečím ještě teď že jsme tam nemohla. to bylo utrpení poslouchat přímý přenos z nort music. brečela jsem a potom ty videa z toho koncíku jak se nekoho dotkla rukou, já taky brečela. ach jo
    shrnutí: je nej ♥ :D myslím že se mnou souhlasíte ;)
    • Re: I láf U

      Ahojky tohle jsem tu tky chtěla napsat a stalo se mi to taky s tím koncertem je to strašný ae až to zase bude tak prostě musím jít.. :) *9* *1*
  • Svělé

    Ten koncert to bylo něco fascinujícího...ohromná show! Atmosféra výborná, Beyoncé přátelská. Nikdy nezapomenu.
  • miky33

    KONCERT

    ten koncert byl!!!!!...to se neda popsat!!! *4*
    • mrs.bajunecqa

      Re: KONCERT

      jooo uplně úžasnej a ty kostýmy a taneční kreace :D já prostě Beyoncé žeru :D
    • Re: KONCERT

      ach jo,všichni slavní zpěváci pořád jen ve velkých městech a že by taky někdy zavítali do Kroměříže,to je ani nenapadne,ti se mají,ti Pražané,Brňané a Ostravané,že jim tam stále vystupují,takové hvězdy světové *9*
  • Joo

    Už je to tady jdeme na koncert!!!!!!!!!wow
  • Bee

    BeyoOncé Je uplně senzační..
    Ona je dokonalost sama o sobě..
    Ona ty Pohyby•hlas•...Ona si jede STYL *5*
    né že ne !!! ... Jí prostě ♥♥♥ MILUJU ♥♥♥ *14*
  • Beyoncé

    Už se moc těším na její koncert *14*
  • Beyoncé

    Už se moc těšim na koncert,akorát od Beyoncé očekávám hodně,tak doufám,že mě nezklame.Ta holka má fakt neuvěřitelnej talent,super hlas,se kterým si umí pěkně hrát,tancuje,hraje....ale pravda je,že ta její krása je první čeho si všimnu,prostě nadpozemská...DOKONALOST!!! *3*
  • humanic

    vstupenky!

    Ahoj,nemáte někdo volné vstupenky na Beyoncé?Ty na netu jsou drahé..tak jestli někdo nenabídne lepší cenu *4*
  • barrbieee

    Beyoncé I love You

    Ahoj co tady čtu tak opravdu zírám, protože nechápu proč tady píšou lidi takový sprominutím sračky *13* Ale jsou tady naštěstí i opravdoví fanoušci, což mě těší. Mám lístky na koncert Beyoncé a už se moc těším *4* Miluju ji jako zpěvačku, herečku a jako ikonu krásy, je nádherná. Když ji srovnám s ostatními celebritami, tak je prostě bezkonkurenční. Talent je taky výborný. Líbí se mi její celková image. *3*
  • domiishek

    ..Nemám slov

    Ju... Beyonce,upe senzační...nádherný písničky má..jedna pecka za druhoiu ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit