Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší!!

    Všechno nejlepší Beyonce štěstí,zdraví!!
    Krásně zpívá a tancí!!Nejlepší zpěvačka,co znám!! *3* *3* *3* *3*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ ZNOVU!

    Píšu přesně na den ještě jednou, VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! *3* *3* *14* *14* *5* *5*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

    Všechno nejlepší Beyoncé!!! Do půlnoci bych už vzhůru nevydržela, tak píšu teď *1* Máš nádherný hlas a vkus! Obdiv. *14* *14* Hodně štěstí a zdraví! *3*
  • Beyoncé

    Beyoncé je sice hodně talentovaná, krásně tančí a zpívá, ale vadí mi její manýry. A také to, že se hrdě ukazuje s kožešinami(podotýkám, že pravými!), chápu, může si to dovolit, nebot je krásná a má na to prostředky.., ale měla by si uvědomit, že ta zvířata trpí a jsou zabíjená velmi krutě a v hrozných bolestech. Ale jako zpěvačku ji obdivuji, je jedna z těch, která umí zpívat. *4*
  • T-music

    Lidicky ,podporte prosim Beyonce na www.t-music.cz je ted na 14 příčce,musi se dostat výš,podpořte ji ,prosim!!diky!!Muck!
    • terinka14

      Re: T-music

      jj beyonce je super....ale jenom chci říct víš co to je muck *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* hnuj nebo kydání.....
  • wendy92

    Zoey 27

    Ahoj, nevíte Beyoncé si všechny ty písničky skládá sama??
    • terinka14

      Re: Zoey 27

      ne
    • kamca12

      Re: Zoey 27

      Všechny ne. Třeba If You Were A Boy napsal Toby Gad. Ale Halo, Ave Maria nebo Disappear z I Am nebo Sweet Dreams, Diva a Video Phone z Sashy Fierce psala Beyoncé. Ale to neznamená, že potom u zpěvu jen četla text. *15* Samozřejmě u všech textů alespoň spolupracovala, ale všechny kompletně nenapsala.
  • T-music

    lidicky ,hlasujte prosim pro Beyonce na T-music.cz pro videoklip číslo 11,at se dostane mezi ty nejlepší!!mejte se a díky!! *3*
  • kamca12

    Nominace Video Music Adwards 2009

    Ahoj, hlasujte pro Beyoncé! Byla 9x nominována v Video Music Adwards 2009 s klipem Single Ladies! Rozpis hlasování je u mě na blogu http://b-beyonce.blog.cz/0908/nomin ace-beyonce-na-video-music-adwards- 2009. Abyste mohli hlasovat, musíte se registrovat. Rychle, ať si domů odnese aspoň dvě ceny *1*
  • hlasování v T-music

    hlasuju,jak jen to jde!! *3*
  • wendy92

    Sweet Dreams v T-music

    Lidi hlasujte pro Beyoncé v T-music chart se Sweet dreams at se posune trochu výš *3*
    • ancovicka1

      Re: Sweet Dreams v T-music

      zaregistrovala jsem se tam jen kvůli ní! :D hlasuji denně, zrovna jsem hlasovala ráno! sweet dreams je neobyčejně úžasná skladba <3

      ostatní hlasujte! na t-music.cz!! šup šup!! dáme ji do top 10! šup šup! :D *4*
    • kamca12

      Re: Sweet Dreams v T-music

      Hlasuju každý den! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit