Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clanky

    Ahoj, prodam sbirku clanku o Beyonce. brectan111@seznam.cz
    • ancovicka1

      Re: clanky

      nepotřebuji, mám všechny :D ani jeden mi snad neuteče :D vždycky v krámu prolistovávám všechny časopisy aby mi nic neuteklo :D
  • kamca12

    HLAS

    Má opravdu přenádherný hlas! A né jenom na CD, ale hlavně naživo a to někteří zpěváci poztrádají. A navíc je i krásná. Co víc si přát *3* Hrozně moc ji obdivuju! *14*
  • heatcliff

    Beyonce jede

    Nikdy jsem jí nemusel, ale od té doby co jsem slyšel Listen a Halo, tak mě to už nepustilo. Je dobrá, hlavně Halo, to je bomba, nebo If a were a boy, to jsou pecky! Má opravdu krásný hlas, a dobře tančí, myslím,že pokud by měla mít Madonna jednou nástupkyni, její možnou by mohla být Beyonce.
  • Beyonce

    nemyslim si o beyonce ,ze je dokonalá,protože nikdo neni dokonalý!!
    ale umí zpívat , v jeji branzi je to mnohem podstatnejsí,nez to jestli si trošku víc věří nebo ne!!
    ona umí zkoubit tanec a zpev dohromady,coz u většine zpěváku mnohdy neni videt!! *4*
  • vetsina si mysli ze je dokonala....

    Hodně lidi tady jsou jeji fanoušci a ja jim to neberu ale muj nazor je na ni prosty je dobra zpěvačka spiš horši než lepši herečka ale co je hruza to je to jak moc si o sobě myslim věřim tomu že to co ma si vydřela od malička ale ona se dokaže postarat o takove skandaly že by to nikoho ani ve snu nenapadlo jako nedavno když jela 14m přes ulici z hotelu do obchodu limuzinou.Moje nejlepši kamaradka taky neda na ni dopustit a vždycky ji haji přitom mi ji sama zhnusila tim jak poslouchala pořad do kolečka jeji 4pisničky cely silvestr.ale kdyz jsem ji řekl o tom skandalu tak mi řekla jak by to vypadalo kdyby šla z bodygardama pěšky přes ulici do obchodaku?jeste by ji neco srazilo.Podle mě je moc namyšlena a ja mozna nemam vkus ale podle mě neni ani tak moc krasna jak si většina mysli... vidět ji nenaličenou a neučesanou třeba hned po ranu tak ji věčina fanoušku ani nepozna to se vsadim!!! *1* *1* *1* A ma prdel jak nase vrata do stodoly a to mi nikdo nevyvrati! *5*
    • terinka14

      Re: vetsina si mysli ze je dokonala....

      mno jo no tady se pozná debilní člověk meleš naprostý kraviny...ty víš o beyonce velký prd protože jí neznáš já jí taky neznám a proto o ní nesoudím že je píča atd...jako všichni tady já si jenom myslim že je dobrá zpěvačka a za tim si stojim....a nezajímá mě jesĺi je namyšlená atd...to nikdo neví ví to jenom její kámoši rodina ty jí soudíš podle toho jesli je hezká a co o ní píšou v bulváru a když o někom řekneš že je rozmazklenej třak pak sou rozmazlený uplně všichni třebas i ty......
    • Re: vetsina si mysli ze je dokonala....

      opravdu nechápu tvůj názor na ní....to že se necháš ovlivňovat nesmyslnýma bulvárníma plkama mě ale nepřekvapuje...vůbec jí neznáš jak můžeš tak sebejistě tvrdit že je namyšlená???.....to že tvrdíš že není zas tak moc krásná poukazuje jen na to že máš opravdu špatný vkus.
      PS: radči budu mít zadek jak beyonce než jako nákej chlap...malej plochej a kostnatej!!!! *1* *1*
  • .

    Beyonce je fakt skvělá zpěvačka,jedna z nejlepích bych řekla,která opravdu UMÍ zpívat a nekníká jako většina tech... *3*
  • Dotaz

    Hej lidi...zda se mi to nebo neexistuje ceska stranka o Beyonce, ktera by byla aktualizovana a mela kvalitni info?! Jestli je tak napiste rad bych se na ni podival....zajima me hodne veci a Beyonce je fakt skvela zpevacka :)
    • Re: Dotaz

      mám blog o beyonce :)
      teprve se rozjíždí, ale najdeš tam snad to co budeš chtít :) měj prosím strpení, blog se teprve rozjíždí, ale design a rozcestníky, alba, filmy, photoshooty tam časem připidou až do přítomnosti :) budu ráda když se zastavíte :)
      link - http://universe-beyonce.blog.cz/
  • b.

    ahoj,asi je to hloupá otázka,ale neví někdo z vás jaké jsou její míry? *8*
    • kamca12

      Re: b.

      85-60-75 *3*
    • ancovicka1

      Re: b.

      TO FÁKT NEVÍM :D ale na netu to někde najdeš :D
      • ancovicka1

        Re: Re: b.

        Výška - 171 cm
        Hmotnost - 62-65 kg
  • adresa

    http://beyonce.osoba.cz/
  • juicy

    Beyonce je nej!!!

    Beyonce je ta nejlepší zpěvačka věech dob! Její hlas je tak silný a zároveň příjemný. Mám všechny její Cd a neexistuje jediná písnička od ní, kterou bych neměla ráda. Taky jsem byla na jejim koncertě a byl to fakt zážitek. Takhle zpívat a zároveň tancovat jsem ještě nikoho neviděla. Prostě Beyoncé mám opravdu ráda!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit