Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A už konečně začni pořádně jíst.Ta vychrtlost, není vůbec nic hezkýho. A nesluší ti to. Taky jsem měla několikrát v životě Anorexii, ale vždy jsem to překonala. Tak už jez, at u tvý postavy můžou psát (normální ) a né hubená (což je lež, jelikož, máš vážně Anorexii,) nebo (vychrtlá ).
    Jez po malejch soustech a pak normálně a uvidíš, jak budeš najednou mít normální postavu.
  • Ahoj. To jsem já. Doufám že se ještě někdy uvidíme.
    Jsem uplně normální holka, nikdy
    jsem netrpěla fanynko manií. Jsi nádherná bytost.
    Nikdo mi nemá co závidět.
    Tak zatím. Bille
    • a brzy se uzdrav. To je hlavní.
  • Happy B-day. I loveb you. :** :)
  • Všechno nejlepší Bille.Vaše tvorba se mi líbí.
  • Ahoj bille kaulitz ja nemůžu spát protože ja mislim na tebe moc a moc. a moc tě miluju tě zlatej milovanej miluju tě lásko moje moc tě mám moc a moc a moc a moc tě mám rád i tě nedam ti napokoji protože semi libiš moc a tome a tobe taki vam to aluši vam to zlatička moje miluju vas ale vic vam to sekne vam to vipadate. Sexy bill a tom od sexy lucky štěpánková z mrzlic 26
  • Ahoj bille kaulitz ja tě mám moc a moc ráda ti muj zlatej milovanej miluju tě. Od lucky štěpánkovy odepiš
    mi bille kaulitz a tome miluju vas bille kaulitz a tome kaulitz
  • Ahoj bille ja tě mám rada jak vipadaš ja tě i miluju tě. vic a vic miluju tě
  • Bille ja tě miluju tě bille a toma zavolej mi
  • Ahoj bille
  • Ahoj bille ja tě. Mám rada ja lucka štěpánková ja natebe spominam ja nemůžu spat. Miluju tě. Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit