Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mílááááááááááška

    Jsi krásnej moc se mi lííííííííííííbíš chtěla bych tě vidět a straaaaaaaaaaaašně tě MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Taky bych chtěla vědět, kdy budete mít tady v Čechách další vystoupení první jsem totiž prošvihla a chtěla bych tě na něm vidět......:-)))) *3* *14* *14* *14*
  • Billinko

    Bill je uplne uzasny chalan. Nema konkurenciu. Je na spapanie a NEMááá CHYBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bill..!!!

    Bill je totálně nejlepšíííííííí *14*
  • nádhernej bill

    tokio hotel je nejlepší skupina na světě a bill je tak nádhernej že nikdo neni hezčí *1* *14* *14* *14*
  • jsou fakt dobrý
  • TH jsou neeeeej

    Tokio Hotel jsou prostě nejjjjj skupina, mooooc je zbožnuju...a hlavně Billa moooc miluju..;o* Bille mooooc tě miluju!! *14* *14* *14* *4* *14*
  • tokiacci

    tokio hotel je nejlepsi skupina jakou sem kdy slysela. Nejhezci s nich je bill pak Tom, jestli de Georga pripada mi moc sladky a Gustav je roztomile mimi, jednym slovem jsou vsichni k nakousnuti.Je to nefer ze jim vsichni (hlavne kluci tak nadavaj)oni si vubec neuvedomuji jaka byla tezka prace dostat se na vrchol. pa hholoubci:-) *14* *14* *14*
  • Tokio

    Tokio jsou nejlepší skupina, ale nelhezčí je Bill. *4* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
  • TOKIO HOTEL jsou nejlepší skupina na celém světě!!! A to myslím i to že jejich hudba není k zahození...
  • best band in the world

    Tokio Hotel je nejlepčí skupina na světě...jejich hudba je o něčem a ne o ničem.......má něco do sebe....a aj i vzhled TH k nim patří...Bill je ten nejhezčí borec na světě *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit