Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milacek

    Billik je muj milacek, *14* je neeeeej na celem svete!!!!mooooocinkz ho miluju!!!!(je jenom muuuuuj) *14*
  • ;)

    Bill je úplně totálně úžasnej...já ho prostě úplně žeru;) je nádhernej!!! *1* *14*
  • ahojky

    prosím koukněte na www.billkaulitz.estranky.cz dík *14*
  • Bill je nej!

    Bill je proste super, má svůj styl a krásnej hlas! je proste krásnej a jestli se nekomu nelíbí tak at se o něj nezajímá a nechá ho bejt!
  • for daniela

    Myslíš, že je nenávidí jen kluci? Tak to si asi trošku najivní, že??? *1*
  • tak sem prej uboha ptz me se Bill libi teba mooooooooooooc *14* *3* je klasnouckej a hrozne sladkej *14* *14* ja vim ze kluci maj na nej jinej nazor ale ja vam taky nevyvracim Pamelu Anderson *3* tak me prosim neodsuzujte ju??diky *4*
  • Ani nefím jestli je mám nenávidět nebo spíše litovat! *7* Dyt stejně za rock se na TH totáloně zapomene a holky v růžových sukních si najdou zas nový idoly a o tokio hotel nebudou chtít ani slyšet *1*
  • TH

    THčka jsou nejlepší
  • TOKIO HOTEL.

    Taky je tak žerete?Že jsou k sežrání a stlašně sladcí.MILUJU JE,hlavně Toma s BIllIKEM prostě jsiu to dvojčata no............ *3* *14* *4*
  • klukům kteří nesnášejí Tokio hotel

    VY VŠICHNI KLUCI CO TADY BILLA A TOMA POMLOUVÁTE STE PĚKNĚ TRAPNÍ *16* !!!!!ASI ZÁVIDÍTE ŽE NEJSTE TAK KRÁSNÍ JAKO BILLÍK *14* A SPOL.A NEUMÍTE TAK ÚŽASNĚ ZPÍVAT.ONI JSOU PŘECE ÚŽASNÍ ZATO VY JSTE ASI PĚKNĚ NAIVNÍ A HRAJETE SI NA MACHŘÍKY BĚŽTE S TĚMA SVÝMA KECAMA NĚKAM.TOD MŮJ NÁZOR.KDO SOUHLASÍ AT MI POŠLE MAILÍK.PÁ A ZŮSTANTE FANOUŠKY TOKIÁČKŮ *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit