Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji Billa!!!!!!!!! Je úžesnoučkej a hlavně mociinky klásnej!!! *14* *14* Vlastně líbí se mi celý Tokio Hotel,ale nejvíc Billíšek!!!!!Jo a taky klásně zpívá!!!!!!!
  • Není nad inteligentní příspěvky..... *9* Mě osobně se Toia Hotel líbí ,rozhodně víc než Green Day,ti se s tímhle srovnávat nedají....Ale to je pouze otázka stylu...
  • M.Andelu

    miluju billa a skupina tokio hotel je bomba
  • Miluju Billa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* A jinak jako skupina maji fakt dobré písničky!!!!!!! A Bill krásně spívá!!!!
  • Su naj naj naj!!!

    Tokio Hotel milujem uz hroooozne dlho!!!!SU najlepsi!!!!BILL je totalne zlatucky a TOM je tiez!!Proste na nich nema nikto!!!!!Snad im ta slava nestupne do hlavy a budu taky zlati ako doteraz.Drzim im palceky!!! *3*
  • Miluju je a na konciku v Linzu jim to strasne seklo a jsou proste uzasni hlavne Bill a Tm jsou k sezrani a krasne zpiva(BILL) *14* *14* *14* *14*
  • TOKIO HOTEL jsou nejlepsi ale Tom je nejhezci *14*
  • Fanynka

    BIll i Tom jsou skveli,ale ty dalsi dva (Gustava a George) na ty se nemuzu ani podivat........ Jinak fakt krasne zpiva pisnicku Rette mich *14* *3* *3* *1*
  • ach jo

    muze mi nekdo rict jaktoze jsem zaregistrovana a nemuzu se prihlasit *7* (mam hodne fotek od toma) *14*
  • Bill je fakt klasny...a nadherne zpiva!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit