Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muj nejlepší vzor nejlepší zpěvák nejlepší kytarista a nejlepší showman na světě bůh punkrocku *14* *14*
  • Hi Billie, I wish terribly that he came to the Czech Republic. Your the best singer in the world ... I admire you terribly and Green Day is the best band in the world ... have a great song :) I love you .. *3* *3* *14* *14* *14*
  • kazdy chce byt ako on,potom robia zo sebou somariny a nakoniec aj debilov..nejdem tu pisat ako ho milujem aky je sexy a pod.aa...ja ho neobdivujem pre pekne oci vlasy ci usmev aj ked ich ma..obdivujem jeho srdce a charakter,nikdy som nestretla cloveka co by mi bol tak podobny,a tym mi je taky blízky...sexy a neviem co bude o rok pre niektorych z vas zase niekto iny,obdiv neni o tom,je o tom co v tom cloveku najdes
  • Adelea
    Jsi nejlepší zpěvák na světě !!!!! *14* *14*
  • Adelea
    Jsi ten nejlepší zpěvák na světě. Přijeď do CZ.
    You´re the best singer the world. *14* *14* *14*
  • Nejkrásnější, nejúžasnější, sexy, nejdokonalejší punk rocker! *14* *3* Miluju tě Billie!! Jsi můj největší vzor! A Green day? -> NEJLEPŠÍ SKUPINA NA SVĚTĚ! ♥ ♥ ♥ PS: vůbec nevypadáš na 40! :P
  • Všechno nejkrásnější.. Jsi úúžasnej ! :))
  • happy b-day ♥ *14* *3*
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám jsi výbornej zpěvák a kytarista moc ti fandim a těším se na další album Green day *1* *4*.
  • Všechno nejlepší Billie.... je to njelpší a nekrásnější zpěvák na svtět.... I ♥ YOU ....... =O******* ♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsi ten nejlepší zpěvák a Rocker!! :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno Nejlepší billie! :) Doufám že brzy dojedeš do CZ ;) buď pořád tak sexi jak jsi doted :D *14* *14*
  • Happy birthday and many successes in the future, man!
    Vůbec nevypadáš na 40! *4*
  • Vše nejlepší k dnešním 40. narozeninám♥
    všichci fanoušci ti taky přejí jen to nej v dalším životě:* *14*
  • je to pravda, že má deprese?
  • já miluju kapelu green day sou nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* prostě sou bomboví
  • simonabilliejoearmstrong
    Já ti tak závidím.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • simonabilliejoearmstrong
    Billie Joe je ten nejlepší chlap na světě...má úžasný talent a Joseph s Jacekobem jsou talentovaní po svém tatínkovi :) *14* *14* ♥
    Chci poděkovat bohu, že nám stvořil tak talentované kluky Jako jsou právě: Billie joe, Tre a Mike.
    Green Day Jsou naš životy atd...
    Jsou Nejlepší...
    Všichni je Milujem ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *3*
  • Billie Joe! Je nejlepší..;)) *14*
  • bože lidi :DD joooo lofíshQujeme ho fšichníííí!!! MucQ! - trochu myslete než napíšete takovýhle pitomosti :DD jako fkt... tohle není Justin Bieber tak srdíčka a ty píčoviny typu : "I love you" jsou fakt trochu mimo :DDD btw: stejně by na vás zvysoka sral! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit