Přejít na výpis diskuzí

Billy Idol

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm

    donedávna jsem ani nevěděla že někdo jako Billy Idol je. ale když si brácha pustil jeho cd tak jsem žasla. hrozně se mi líbí písnička Evil eye.
    • Jo, Evile eye je taky dobrá. A že si o Billym nevěděla, se nedivim. Snad každej zná jeho skladby, ale už ne každej jeho jméno. Což je škoda ne?
  • čaU

    no musim říst, že jsem zažil tohle: dlouho se mi líbil Rebel Yell, když jsem ho slyšel v rádiu (podotýkám, že jsem celkem fajnšmekr a že si rozhodně nenechám říkat discofil). Na youtube jsem si ho vyjel a vod tý doby ho fakt sjíždim. Ta energye, která v tomhle songu je, ta mě bere. Nezapřou se v něm punckový začátky. Můj povrchní názor,že je to spíš idiot než zpěvák, jsem velmi rychle a podotýkám že rádd a příjemně překvapen, změnil. Čau Jarda
  • je to debil

    takovej teplousskej dement!!! *9*
    • A ty seš vyje...á pí.a debile!!!
    • Re: je to debil

      Dement ses ty, Billy je idol!
  • billy

    Jsem dlouholetým fanouškem Billyho.Už od doby vlády komančů.Chtěl bych uvést něco na pravou míru.Třeba to,že album REBELL YELL není z 85tého ale 83.Jeho popularita po tomto albu vůbec neupadla,ba naopak vydal perfektní alba WHIPLASH SMILE(86)a CHARMED LIFE(90).Vřele doporučuji.Skladby skládali spolu a ne jen Stevens sám.Někdy žasnu,co se dočtu za nesmysly!
    • Re: billy

      Stevenson je bůh.
  • super

    je super...najlepsia pesnicka je rebbel yell!!!!!!!!!!!!!!! *5* *3*
  • 1976-77

    Ikdyž byl namyšlenéj už od začátku. Líbí se mi jeho punkové začátky v Anglii. Taky se milíbí některé jeho songy k filmům (např.: Terminátor 2 -song ¨Speed¨ atd...) má zajímavý styl.
  • White wedding rules

    Billy je rizek, to cd jsem sehnal cca pred mesicem a od te doby neopustilo 1.pozici v changeru.
  • Já na té muzice vyrostla.

    Je to tak jak je výše uvedeno, proto jsem nadšená, že se mi do ruky dostaloCD s Best of! Teď v roce 2006 mi Billy frčí v přehrávači v autě! No je to fajn! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit