Přejít na výpis diskuzí

Billy Ray Cyrus

OSOBNOST 30.6.2008 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozenini

    hapy brythay robby love miley *5*
  • brithday

    happy brithday Dad
  • krásné narozeniny billy!

    Všechno nej k tvím 48!si nejhezčí spěvák(a i mí mače se líbíš! *14* *14* *8* PŘEJI TI PROSTĚ VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nicky0012

    <3

    Všechno nej ke tvým 48 narozkách a musím ti poděkovat máš totiž užasnou dceru miley je totiž super a ty taky....(no jo eny...)=)
    • terezacis

      Re: <3

      ta ji znas ?Ze o ni rikas ze je tak super ?? *7*
  • miileyynka

    vše nej

    všechno nejlepší k tvým 48 narozkám *4*
  • mileycyrusnej

    Billy Ray Cyrus

    Ahoj já si myslím že Billy Ray Cyrus je docela hezkej a jeho dcera taky a taky si myslim že nezáleží na věku. *3*
  • manas.k

    Škoda

    Jen škoda že většina lidí ani nezná jeho písničky. Má skvělej hlas. Zkuste si od něj třeba poslechnout Over the rainbow. Miley mu nesahá ani po kotníky.
  • -julianna-rose-mauriello-

    Můj Názor

    Podle mě je Billy upe mazecky dobrej chlapíQ! Jako samo, že ne vichni maj na něj tenhle názor! Každý má svoje názory, a měl by si za nimi stát... Já osobně si myslím, že je to ten nejlepší chlapík na svůj věk! *14*
    • Re: Můj Názor

      no to mas pravdu je to hvezda *5* a vipada tak na tricet *15* a ma uzasnou dceru miley cyrus *14*
      • Re: Re: Můj Názor

        MÁ SUPER DCERU, VLASY, IMAGE, POSTAVU, ROLI, HLAS APOD.
  • soliter

    Ray

    Skvělý zpěvák americké country.Škoda,že si na něj mnozí vzpomněli jen díky jeho dcerce Miley Cyrus.V 80.letech nejvýraznější zpěvák moderní i tradiční country.Krásnej chlap.Co víc dodat?Je i skvělý táta a s Miley se skvěle doplnují.Vede ji správným směrem, je skvělá a myslím,že je tátovi poprávu vděčná a velice si ho váží.Málokdy se tohle v showbyznysu povede,ale Billymu a Miley se to podařilo na 100%. *14*
    • Re: Ray

      souhlasim s tebou oni dva se maji moc radi a mas pravdu ze ji pomahala jit za jejim snem
    • Re: Ray

      achy,breaky heart-je jeho nejslavnější píseň
  • billycyrus

    narozky

    Billy všechno nejlepší!!! Seš můj nej zpěvák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit