Přejít na výpis diskuzí

Blanka Matragi

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádhera

    Paní Blanka má nádherné šaty, zajímalo by mě kde bere všechnu tu inspiraci. Myslím že sen každé slečny je mít alespoň na chvíli na sobě JEJÍ šaty.
    Máte opravdu nádherné návrhy. Já sama bych dala všechno za to, abych mohla mít vaše šaty třeba na Maturitním plese...nebo ještě líp, na svatbě.
    Mimochodem, k šatům na včerejší Miss 2009. Šaty které měla dívka s číslem 10 byly opravdu nádherné, jemné, lehké a okouzlující...tak jako všechny, dávkam opravdu závidím.
  • Re: Zombie

    Tak tebe ubožáku-ubožačko, bych chtěla vidět, hlavně by bylo zajímavé vědět, co jsi v životě dokázal-dokázala, zřejmě nic, na to urážet a zesměšňovat lidi nepotřebuješ ani základku.
  • Zombie

    Můj názor zní: je to hrozná zrůda a mohla by omezit ty dávky BOTOXU. *9* jako je to děsssssssssss vypadá jak zombík já jí někde potkat tak asi umřu leknutím. *9*
  • :-)

    Přestavam kouřit, začinam šetřit na šaty...:-)
  • jsem ráda

    jsem ráda že mám takovéhle pevné fanoušky.bude mě to hodně podporovat.zvlast marketa hola.
    dik *4*
  • Re:

    podle mě je pravděpodobné že jsi její dcara tak jako že já jsem papež a to fakt nejsem a ty nejseš zajímavá když o ní napíšeš takový hnusárny.ZALEZ
  • mám tě ráda

    Tento týden jsem se dívala na přísně tajné a vy jste tam byla.Mluvila jste o tom že spuusta dívek by se s vámi chtělo sejít a až vyrostu chci být jednou z nich.Mám vaší knihu a je úžasná a návrhy ještě lepší.Chci umět kreslit jako vy a vystudovat Julliard malířský obor.Škoda že nemáte vlastní školu.Já bych neváhala.Pochybuju že si toto přečtete ale mám vás ráda.Jste můj vzor po umělecké stránce i po vzhledové stránce.K vánocům si nepřeju nic jiného než vás vidět.Možná se to splní.Jsou přeci vánoce. *14*
  • Re: Re: dcera Bláni

    Jana Toterova bydli ve Svetle nad Sazavou... adresa je Zahradni 523... myslim. Kazdopadne pracuje na mestskem urade

    Jo jinak pochybuju o tom co tady pslala ta "Dcera Blani" to bych o tom neco vedela... Je to totiz moje teta... Bydlim ve stejny ulici jako jeji rodice a muj tata je jeji bratranec
  • hilarynka

    Re: dcera Bláni

    To jako fakt ..?!Tak to kecáš ..!!! *9*
  • Blahoprani

    Dobry den, chtel jsem Vam napsat, ze jste moc krasna a okouzlujici zena s talentem. Moc si vazim vasi prace.
    PS:Moc dekuji za zaslani damskych satu pro meho zivotniho partnera, na svatbe mu moc slusely. Odvedla jste jako vdy skvelou praci.
    Nashledanou *4*
  • Re: Návrh!!!!

    Ahoj. Jestli ještě potřebiješ toho maila, tady ho máš : blanka@blanka.com

    Dej vědět, jak to s těma návrhama dopadlo. A jestli chceš, můžeš mi je taky poslat *3* Ráda bych je viděla. Zatím *3*
  • Re: dcera Bláni

    ahojky,
    to mě fakt mrzí. Mám na Tebe ale prosbičku. Hledám Tvoji sestřenici Janu Toterovou. Vaše mamky jsou sestry. Pracovala jsem s ní v jedné firmě v Brně, pak se nám ztratila a nikdo o ní nic nevíme. Pravidelně se scházíme, a chtěli bychom ji pozvat. Nemáš prosím na ni jakýkoliv kontakt i email. Jestli o ní něco víš, prosím dej vědět. Děkuji Iva Doleželová email: dolezelova@neps.cz
  • Návrh!!!!

    Ahojky holky mam par skvelych navrhu na saty potebuju jjeji e-mail jestli ho nekdo mate budu vam neskonale vdecna ju papapa crazy *5* *3*
  • SUPŠS

    Studuju na stejný škole jako ona..naše škola je na ní pyšná *15*
  • jikdsu

    je skvěla
  • dcera Bláni

    Jsem její dcera ale ona mě dala do děcáku protože bych jí prej bránila v slávě!!!!A doma mám jejích 50 šatu posílá mi je jako kapesný a aby nikomu neřekla že jsem její dcera stydí se totiž za mě!!!!a přitom jsem tak hezká!!!!pokuď chcete tak mi napište na e-mail!!!!!!!je mi 16 *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *8*
  • jsem její dcera ale ona mě dala do děcáku protže bych jí prej bránila v její slávě!!!!Doma mám 50kusu jejích šatu posílá mi je místo kapesného!!!!Pokud jedny chcete nepište mi na e-mail LaFee11@seznam.cz *3* *9* *4* *1* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • chyba

    Blanka Matragi se narodila ve znamení Ryb a ne ve Vodnáři.
  • krásné šaty

    ahoj bzla jsem na její výstavě v Praze a má krásné šaty *4* *3* *15* *3* moc krásný
  • Božská Blanka

    Ahoj. Musím říct, že mě Blančina tvorba nadchla!! Blanka je úžasnou inspirací(hlavně pro nás, co studujeme návrhářství oděvů). Dotáhla to moc daleko a můžu vřele doporučit její biografii Blanka Matragi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit