Přejít na výpis diskuzí

Bob Frídl

OSOBNOST 23.1.2009 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bob Frídl

    Bob Frídl to je legenda brněnský
    zpěvák,muzikant,sklad atel.
    Martha@Tena Eleftriadu.
    Výborná trojice.
    Báječné koncerty.Na rozhlasových
    vlnách,gramofonové deskyLP,SP,CD.
    S Úctou!
    • Re: Bob Frídl

      *3*
      Jo, jo, copak Bobík. to byla platonická láska mnoha brněnských puberťaček 70. let. Také jsme s kamarádkou chodily na jeho recitály. Docela bych na něj šla i dnes, zavzpomínat si na dětská léta...
      Zdraví Alena
      • Re: Re: Bob Frídl

        Alenko,nejenom brněnských.....Tohoto zpěváka mám ráda od školních let.Jednou jsem mamce pustila písničku,kterou Bob sám složil.Nádherná píseň,jmenuje se -Co zůstane po nás.Mamka mi řekla-Lenko,když zemřu,nechej mi zahrát tuto písničku.Za rok jsem jí přání splnila....
      • Re: Re: Bob Frídl

        Byl krásnej,proč nebyl herec? To nikdo neviděl za ta léta? :-)
  • Pane Bobe Vaše písničky nám tady zůstanou a my na Vás nikdy nezapomeneme.Ela
    • Hodně mě trápí, že nemoc si vybrala zrovna takového člověka. A velká škoda, že se pan Bob neuzdravil, i když bojoval. Je to o štěstí a já mu ho tolik přála a věřila, že bude žít.
  • přání

    Milý pane Bobe
    Gratulace,přáníčko k dnešním narozeninám
    přání všechno nejlepší. *4*
  • Ahoj Bobe,
    dnes jsem tě potkala na lyžích na Stupavě a po 40 letech tě poznala, i když jsi říkal, že nejseš Bob Frídl. Prozradil tě tvůj hlas a úsměv. Byl jsi kamarád Karla Vakoče a v roce 1973 jsi byl na naší svatbě. Jsem ráda, že jsem tě viděla a přeju hodně zdraví a spokojenosti. Hana, kdysi Vakočová
  • charismaticky zpevak s neopakovatelnym hlasem a dal neni co dodat.bobe budes nam chybet.uprimnou soustrast cele rodine.
  • S bohem.....
  • Milý pane Bobe
    Přání k narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • Mily Bobe kouknete na www.czchem.cz treba je to cesta k vyleceni mame s tim dobre zkusenosti. Vase fanynka
  • To

    jaroslava (anonym)
    Cituji:
    Mily Bobe kouknete na www.czchem.cz treba je to cesta k vyleceni mame s tim dobre zkusenosti. Vase fanynka
    20.9.2012

    Vždyť jsou to chemikálie k bělení textilu, ne? A Bobovi, pokud se tím řídil, to nepomohlo.
  • I já jsem od svých 13 vzhlížela ke svému idolu Bobu Frídlovi. A jeho nádherné písničky mi pomáhaly v krušných chvílích v životě. Tak snad naše přání pomohou i jemu překonat vše zlé.
    Hodně zdraví a štěstí *4*
    PS. Nějaký koncert nebo recitál bych ráda navštívila.Ovšem ostravsko je daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit