Přejít na výpis diskuzí

Bob Frídl

OSOBNOST 23.1.2009 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem se dozvěděla zprávu o nemoci idola mého mládí.Krásné,romantické písničky mě provázely od puberty a ještě dnes když je slyším,tak vzpomínám...V paměti mám 2koncerty ve Val.Meziříčí-v roce 1972 v sále zámku Žerotínů a 1975 v M klubu.Na tom prvním jsem se potkala se svou platonickou,posléze opravdovou láskou,na druhém jsme byli už s mým nastávajícím mužem,se kterým jsme spolu dodnes.Milý Bobe,přeju hodně síly a výhru nad tou "příšerou" *4*
  • plecotussa
    v roce 71 jsme s Bobem pilovali pisnicku Jen vitr to vi,bylo mi 21 a nehodili jsme se po kratke dobe k sobe. Ztratila jsem manzela v roce 92 a roce 2000/podobal se Pepikovi/.Bob bzl klasicky krasny a trosku prasteny. Pred rokem dali lekari 2 mesice zivota memu muzi c.3 a dodnes je zdrav a vitalni,po operaci ma sice uri stomi/vyvod moci/ ale to je jen mala dan za novy zivot. sama jsem prosla rakovinou v roce91 a bylo midnes tezko,slyset ve zpravach,ze i Bob se pere s rakovinou plic. Dokud mame jiskru,lasku a chut zit,neni nic ztraceno. Preji,aby se Bob dockal stejneho pozehnani jako muj manzel-od prahu k smrti do budoucna plneho lasky a zivota----i kdyz treba s malym omezenim.Zdravi Brno devce Zdenka
  • přání

    Milý pane Bobe
    Gratulace,přáníčko k dnešním narozeninám
    přání všechno nejlepší. *4*
  • Bob Frídl

    Bob Frídl to je legenda brněnský
    zpěvák,muzikant,sklad atel.
    Martha@Tena Eleftriadu.
    Výborná trojice.
    Báječné koncerty.Na rozhlasových
    vlnách,gramofonové deskyLP,SP,CD.
    S Úctou!
    • Re: Bob Frídl

      *3*
      Jo, jo, copak Bobík. to byla platonická láska mnoha brněnských puberťaček 70. let. Také jsme s kamarádkou chodily na jeho recitály. Docela bych na něj šla i dnes, zavzpomínat si na dětská léta...
      Zdraví Alena
      • Re: Re: Bob Frídl

        Alenko,nejenom brněnských.....Tohoto zpěváka mám ráda od školních let.Jednou jsem mamce pustila písničku,kterou Bob sám složil.Nádherná píseň,jmenuje se -Co zůstane po nás.Mamka mi řekla-Lenko,když zemřu,nechej mi zahrát tuto písničku.Za rok jsem jí přání splnila....
      • Re: Re: Bob Frídl

        Byl krásnej,proč nebyl herec? To nikdo neviděl za ta léta? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit