Přejít na výpis diskuzí

Bohuš Matuš

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohumil Matuš
  • Sojka
    Bohoušek je nejlepší zpěvák co znám , má nádherný hlas a je to užasný člověk. Přeju mu ať se mu už jenom daří <3
  • Bohuš Matuš byl by dobrý Jean Valjean
  • Náš Bohoušek

    B.M. je charismatický, okouzlující a super človíček s božským hlasem. Přeji mu hodně moc štěstíčka v jeho kariéře, zaslouží si to. A já pevně doufám,že díky nám fanouškům to dotáhne na toho zlatého slavíka. Má ho totiž v hrdle :-*
  • oficiální stránky

    Dostanete se na of. stránky B.M.? *1* Požaduje to nějaké přihlášení.... *8*
  • ilovehorses

    Kampanela

    Bohuše jsem už několikrát viděla. Chodil do pěveckého sboru Kampanela(kam chodím i já) a pravidelně tam na každých koncertech vystupuje. *4*
  • domca9

    Re: Bohuš..

    souhlasim na angelice jsem byla 2 krat ale šla bych kuli němu klidně po 50 ty *3* *3* *4*
  • domca9

    jmeno

    Dobry den všichni....mohu se zeptat jake je
    Bohuše prave jmeno,protože včera jsem se dozvěděla že Bohuš Matuš je jen umělecké??

    Děkuji :)
  • Zdravím!

    19.dubna jsem Vám donesla do divadla v Karlíně dopis, ve kterém Vás prosím o autogram.Protože jsem "stará bába",moc ráda bych se ho dočkala.Doufám, že mne nezklamete.Jinak Vám moc fandím,Váš zpěv se mi moc líbí a je mi líto, že Vás nemohu slyšet osobně.Přeji Vám mnoho úspěchů v práci.
  • balí všechno

    je to cca půl roku, když mě balil na pláži.....a co tady čtu, balí asi vše, co vidí:-)))))smutné, ale můžeme se divit?..... *3*
  • míša

    všechno nejlepší k svatku, hodně zdraví hlavně hodně lasky, stale krasny hlas , a hodně krasně pisničky,přeje Míša sluníčko
  • všechno nejlepší

    k narozeninám! *4*
  • Bohuš Matuš

    Milý pane Bohouši
    Všechno nejlepší k narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • míša

    všechno nejlepší k tvym narozeninam ktere oslavíš 17.8 přeje míša a stale krásný hlas hodně desek a fanoušku.
  • sashie

    Drákula

    Vážený pane Matuši, včera jsem byla s kamarádkou na Drákulovi a musím říct, že jste opět zazářil=)
    A také děkuji za pěkný úsměv, který jste mě a kamarádce věnoval, jen tak pro zajímavost jsme byly ty dvě trhlý holky v první řadě. Těším se na další možnost, kdy si Vás poslechnu=)
  • joooooooo

    Pane Matuši potkala sem vás v radlicích v obchodě(u větnamců)a řekl jste mi ze jsem hezká holka.... *8* *4* dekuji
  • Re: Sametový hlas

    Čížek napsal, děkuj Bohu za svůj talent, já říkám my děkujeme Bohu za tvůj talent, chlapče, moc díky za tvé cd Smíření, jen drž správny kurz a jen rozděluj abis nám dlouho zůstal mladý a zdravý. Takový talen je velká zodpovědnost, neboj se toho.
  • mazec

    Bohuš krásně zpívá. A v muzikálech je taky dost dobrej.
  • Bohouš

    Jsem velkým příznivcem Bohouše a fandím mu .Pan Gott atˇ si uvědomí že na něj nemá.Pryč je Gottův hlas .A zlatej slavík vše zkorumpovaný mohl vyhrát jen jeden .Bohužel Matuš to být nemohl .Éra zlatej kája je fuč!!z pozdravem Faninka *14*
  • pro bohouše

    ahoj ja jsem z kampaneli a ses fakt hustej ale me zajímá jeswtli tě marketa naucila spivat nebo sto mel v sobe jo a davala ti sola asi jo co jo a kdyžs chodil do sboru mels za vedoucí uz aji klaru a ivu hmmm oni jsou totis super kdyžtak odpovesw jo tak cau
    jo a ty vanocni koncerty bily dobvry az nato koureni cigaret za oponou marketa rika ze ti to nici hlas jo a u tebe to je skoda no ale zavislost je zavoslost stim nic nenadelas to bis musel chtit cau peta vávrová 13let jo a zase nekdy prijed na koncešrt jo a kdyztak to su ja co jsem ti dala k vanocum tuzku v hale vodove ale markete to nerikej co tu pisu jo cau cau *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit