Přejít na výpis diskuzí

Bohuš Matuš

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sojka
    Bohoušek je nejlepší zpěvák co znám , má nádherný hlas a je to užasný člověk. Přeju mu ať se mu už jenom daří <3
  • Bohuš Matuš byl by dobrý Jean Valjean
  • Náš Bohoušek

    B.M. je charismatický, okouzlující a super človíček s božským hlasem. Přeji mu hodně moc štěstíčka v jeho kariéře, zaslouží si to. A já pevně doufám,že díky nám fanouškům to dotáhne na toho zlatého slavíka. Má ho totiž v hrdle :-*
  • oficiální stránky

    Dostanete se na of. stránky B.M.? *1* Požaduje to nějaké přihlášení.... *8*
  • ilovehorses

    Kampanela

    Bohuše jsem už několikrát viděla. Chodil do pěveckého sboru Kampanela(kam chodím i já) a pravidelně tam na každých koncertech vystupuje. *4*
  • domca9

    jmeno

    Dobry den všichni....mohu se zeptat jake je
    Bohuše prave jmeno,protože včera jsem se dozvěděla že Bohuš Matuš je jen umělecké??

    Děkuji :)
    • Bohumil Matuš
  • Zdravím!

    19.dubna jsem Vám donesla do divadla v Karlíně dopis, ve kterém Vás prosím o autogram.Protože jsem "stará bába",moc ráda bych se ho dočkala.Doufám, že mne nezklamete.Jinak Vám moc fandím,Váš zpěv se mi moc líbí a je mi líto, že Vás nemohu slyšet osobně.Přeji Vám mnoho úspěchů v práci.
  • balí všechno

    je to cca půl roku, když mě balil na pláži.....a co tady čtu, balí asi vše, co vidí:-)))))smutné, ale můžeme se divit?..... *3*
  • míša

    všechno nejlepší k svatku, hodně zdraví hlavně hodně lasky, stale krasny hlas , a hodně krasně pisničky,přeje Míša sluníčko
  • všechno nejlepší

    k narozeninám! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit